Atgriezties pie raksta

Ģimeņu diena Ogres novada Sporta centrā aizrit patiešām jautri Foto

2.novembrī Ogres novada Sporta centra hallē norisinājās Ģimeņu dienas pasākums "Neesiet kautri, šeit būs jautri!", kurā piedalījās 23 ģimenes.

Ģimeņu dienas pasākumā tika aicināta piedalīties ikviena Ogres novada ģimene ar bērniem vecumā no 4 līdz 6 gadiem. "Sagatavotās aktivitātes paredzētas tieši šim vecumam. Dalībniekiem jāveic ne tikai līdzsvara un koordinācijas uzdevumi, bet jāpazīst arī krāsas, jātiek galā ar matemātiskām darbībām. Lai izpildītu uzdevumus, vecākiem jāpalīdz bērniem. Tā ir sadarbība starp bērniem un pieaugušajiem. Viņiem jādarbojas kopā, jo viens bez otra viņi to nevar izdarīt," norāda Ogres novada Sporta centra projektu koordinatore Gerda Krūmiņa.


Ar padomu palīdzēja arī labvēlīgi un draudzīgi noskaņotie tiesneši, kā arī jau pagājušajā gadā projekta ietvaros iegādātais talismans "Konfekte", kas iedrošināja mazos un lielos dalībniekus.


Pasākums ģimenēm notiek jau otro gadu. Kā uzsver G.Krūmiņa, uzdevumi neatkārtojas, tāpēc tām ģimenēm (un tādu nav mazums), kuras piedalījās arī iepriekšējā pasākumā, arī šī Ģimeņu diena bija tikpat aizraujoša. 


No pērnā gada saglabājusies iecienītā Foto Box, kur varēja iegūt atraktīvas fotogrāfijas par atmiņu no pasākuma. 


Ģimenes pasākumā var piedalīties bez maksas. Ģimeņu diena "Neesiet kautri, šeit būs jautri!" tapusi pateicoties 2019.gada Ogres novada pašvaldības projektu konkursam "Radoši-Aktīvi-Darbīgi-Izglītojoši-Ogres novadam", un to organizē biedrība "SK Skrējiens". Projekta mērķis ir iesaistīt pēc iespējas vairāk Ogres novada ģimeņu sportiskās aktivitātēs, kopā jautri pavadot laiku un veicot dažādus uzdevumus.


"Biedrības darbības virziens ir vieglatlētikas sacensības, bet šis pasākums ir vairāk orientēts uz ģimenēm, kopā būšanu vecākiem un bērniem, lai ogrēnieši gūtu pozitīvas emocijas. Ogres novada Sporta centrs sadarbojas ar biedrībām, kuras uzņemas jebkādu iniciatīvu un ir gatavas organizēt šādus pasākumus, lai sagādātu cilvēkiem prieku. Redzot smaidīgās sejas pasākuma laikā un pēc tam, skaidrs, ka ir sasniegts augstākais mērķis, kāpēc kaut kas tāds tiek darīts," saka G.Krūmiņa.


Kad bija paveikti uzdevumi visās 14 stacijās, sekoja apbalvošana. Šīs ir sacensības, kurās punkti netiek skaitīti un uzvarētāji ir visi, tāpēc arī balvas tiek visiem dalībniekiem. Vēl kopīgs foto, un dalībnieki labā garstāvoklī devās mājup.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/45117

2019. gada 2. novembrī, 20:09, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet