Atgriezties pie raksta

Svētdien atklāta basketbola čempionāta sezona

Svētdien, 17. novembrī ar pieciem aizraujošiem dueļiem sākās kārtējā Ogres Basketbola Čempionāta sezona. Sezonas atklāšanas spēlē ar spēkiem mērojās komandas "ULRE" un "Ella Auto" spēlētāji. Līdz puslaikam mačš ritēja līdzīgi un uzvarētājs nepavisam vēl nebija zināms.

Sākoties trešajai ceturtdaļai "Ella Auto" spēlētāji ieskrējās un demonstrēja savu pārsvaru par "ULRE". Spēles gala rezultāts 83:54. Uzvarētāju labā 17 punktus guva Niks Nīgalis, bet pa 13 punktiem pievienoja Renārs Stacēvičš, kuram arī 10 atlēkošās bumbas un Tomass Sparāns. Komandas "ULRE" labākais punktu guvējs bija Elvijs Frīdenbergs, kurš izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem.


Tikpat nospiedošu pārsvaru arī varēja redzēt spēlē starp "Ikšķile" un "Lielvārde" komandām, kurā savu dominanci demonstrēja Ikšķiles komandas spēlētāji. Spēles gala rezultāts 82:43. "Ikšķiles" komandas sastāvā rezultatīvākais ar 20 punktiem un 6 atlēkošajām bumbām bija Rūdolfs Zēns, 16 punktus pievienoja Mikus Jačmenkins, kuram arī 8 atlēkošās bumbas.


Dienas trešajā mačā tikās pēdējo gadu regulāri finālisti "Los Oger/Papa Sushi" un "Monta". Abas komandas ar efektīvām izspēlēm, skaistām epizodēm un labu cīņu priecēja skatītājus visas spēles garumā. Spēlēs otrajā pusē ‘’Los Oger/Papa Sushi’’ komanda saskarās ar piezīmju problēmu un palika 5 spēlētāju sastāvā. Komanda ‘’Monta’’ to lieliski izmantoja un spēles beigās svinēja uzvaru ar rezultātu 100:85.


Uzvarētāju labā 31 punktu guva Sandris Jēkabsons, 21 punktu guva Raimonds Pabrieža, kuram arī 7 rezultatīvas piespēles. "Los Oger/Papa Sushi" komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Jānis Lasmanis ar 31 gūto punktu, kuram arī 11 atlēkošās bumbas, 21 punktu guva Sandis Bēts, bet lielisku cīņu zem groziem nodemonstrēja Valdis Kravalis, kuram 15 atlēkošās bumbas.


Spēlē starp "Ogres Milžiem" un "Suntažiem" spēles uzvarētājs tika noskaidrots, tikai spēles izskaņā. "Ogres Milži" izcīnija uzvaru ar rezultātu 89:79. Iespaidīgu double-double savāca Michal Hlebowicki, kuram 29 gūti punkti un 19 atlēkošās bumbas, 21 punktu pievienoja Uldis Švēde, kuram arī 5 rezultatīvas piespēles un 7 atlēkošās bumbas. "Suntažu" komandas labā 24 punktus guva Gints Artmanis, bet 22 punktus pievienoja Edgars Barbejs.


Dienas pēdējā spēlē tikās komandas "ISK Dīvas" un "Tīnūži". Šajā spēlē spriedzes netrūka un uzvarētājs arī tika noskaidrots tikai pašā spēles izskaņā. "ISK Dīvas" svinēja uzvaru ar rezultātu 66:60. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Uldis Blūms, kuram arī double-double 21 punkts un 11 atlēkošās bumbas, 14 punktus guva Lauris Purkalītis. "Tīnūžu" rindās rezultatīvākais bija Kristaps Šneveļs ar 23 gūtajiem punktiem, 16 punktus pievienoja Oskars Kūma, kuram arī 12 atlēkošās bumbas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/45262

2019. gada 19. novembrī, 14:03, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet