Atgriezties pie raksta

Ogres orientieristi cīnās par Lāčplēša kausu

11.novembra vakarā Zilo kalnu dabas parkā notika ikgadējās nakts orientēšanās sacensības "Lāčplēša kauss 2019".

No tumsas un rudenīgā meža nenobijās teju 100 visu vecumu orientēšanās sporta piekritēji. Sacensību organizētāja un galvenā tiesnese Iveta Holcmane informēja, ka nakts orientēšanās sporta tradīcijām Ogrē ir jau gandrīz 30 gadus sena vēsture, bet 11.novembrī par Lāčplēša kausu orientieristi cīnās kopš 2002.gada. Šīs sacensības arī šoreiz atbalstīja 54. Inženiertehniskā bataljona zemessargi, kuri ar attiecīgu muzikālo fonu nodrošināja patriotisku noskaņojumu, bet visus sportistus pēc finiša cienāja ar karstu tēju. Neizpalika arī ar svecēm izgaismotais finiša koridors. 


Sacensībās "Lāčplēša kauss 2019" daudzas godalgotas vietas izcīnīja viesi no citām Latvijas vietām, bet bija vecuma grupas, kurās uz goda pjedestāla kāpa arī mūspuses orientieristi.


Sacensību rezultāti pieejami biedrības Orientēšanās klubs "Ogre" mājas lapā. 


Nakts orientēšanās "Lāčplēša kauss 2019" tika īstenots ar Ogres novada pašvaldības atbalstu projektu konkursa "R.A.D.I. – Ogres novadam" ietvaros. Projekta mērķis - Patriotiskā jaunatnes audzināšana, nakts orientēšanās popularizēšana, kā arī Ogres novada iedzīvotāju iesaistīšana sportiskās aktivitātēs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/45286

2019. gada 21. novembrī, 15:03, Sports
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Anna • 2019. gada 21. novembrī, 19:19
Atkal Pabrieža dedzina lapas un smirdina pilsētu. Kā NAV kauns?!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet