Atgriezties pie raksta

Pasniedz Ogres novada Sporta centra Gada balvas 2019 Foto

Piektdien Ogres novada Sporta centrā (ONSC) norisinājās pasākums "Ogres novada Sporta centra Gada balva", lai teiktu paldies izcilākajiem sportistiem, viņu treneriem un vecākiem.

Gada balvas ieguvējus sveica ONSC direktore Dzirkstīte Žindiga, paužot gandarījumu, ka aizejošais gads bijis bagāts ar dažādiem notikumiem un pozitīvām emocijām, ko sagādājuši sportistu sasniegumi, vecāku atbalsts, kā arī darbinieku ieguldījums pasākumu nodrošināšanā. Pēdējos trīs gados paveiktais ir vērsts uz Ogres novada Sporta centra pilnveidošanos un attīstību. Šī virzība atspoguļojas arī jaunajā logo, kas simbolizē Ogres novada Sporta centra nozīmīgo vietu Latvijas sporta dzīvē. Kā viens no apliecinājumiem ir divus gadus pēc kārtas veiksmīgi noorganizētā Latvijas valsts prezidenta kausa izcīņa vieglatlētikā. Kamēr turpinās Valmieras stadiona rekonstrukcijas darbi, arī nākamgad sacensības notiks Ogrē. "Šīs sacensības vairo mūsu pilsētas un sporta centra atpazīstamību. Tajās piedalās mūsu labākie vieglatlēti. Mums padodas arī organizatoriski darbi. Visi kopā mēs to varam izdarīt," uzsvēra Dz.Žindiga. Ogres novada Sporta centrs aizejošajā gadā aizsāka jaunu tradīciju – sacensības "Izskrien Ogri!". Dz.Žindiga atklāja, ka šīs idejas autors ir Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, un tagad Ogrei ir pašai savs skrējiens, ko plānots turpināt.


ONSC Gada balva tika pasniegta vairākās nominācijās: "Gada brīvprātīgais", "Jaunā cerība", "Super vecāks", "Paraugs sportā","Gada sportists", "Gada komanda". 


"Gada sportista" balvu ieguva: Artūrs Pastors (vieglatlētika), Santa Stepulāne (mākslas vingrošana), Raivo Stūriņš (futbols), Andris Sarksņa (orientēšanās sports), Andrians Averjanovs (handbols). Gada sportista balvai bija nominētas arī Viktorija Dimza un Lāsma Padedze (vieglatlētika). 


Treneris Raivis Rubīns pasniedza Raivo Stūriņam Latvijas Futbola federācijas balvu kā labākajam vārtsargam U-15 Meistarības grupā par sasniegumiem Latvijas Jaunatnes čempionātā.


"Gada komandas" balvu ieguva: U-14 futbola komanda (treneris Raivis Rubīns) un U-14 zēnu handbola komanda (trenere Natālija Kudrjavceva).


Gada balvas pasniegšanas svinīgajā ceremonijā sveica arī Ogres novada Sporta centra trenerus un darbiniekus. Pasākumu kuplināja Ogres Mūzikas skolas audzēkņu un ONSC darbinieku priekšnesumi, kā arī Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/45499

2019. gada 14. decembrī, 14:16, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet