Atgriezties pie raksta

Ogres karatistiem panākumi šī gada pirmajā turnīrā Foto

11.janvārī Ozolniekos notika 9.absolūtais "FeelFree" čempionāts, kurā  piedalījās sportisti vecumā no pieciem līdz divpadsmit gadiem. 

Sacensību galveno balvu -  Čempionu kausu - izcīnīja – Jūrmalas klubs "NEGUSS", otro vietu – Bolderājas karatē klubs. Kopvērtējumā 19 Latvijas un Lietuvas karatē klubu konkurencē Ogres bērnu klubs "Karatē SEN-E" ieguva 3. vietu, saņemot dāvanu karti 100 eiro vērtībā, kā arī ar kausu. Ogres kluba jaunie sportisti - medaļnieki: Daina Puiķe, Gustavs Jaudzems, Markuss Boiko, Kārlis Rudzinskis un Haralds Ermuiža. 


Dainas mamma stāsta: "Daina ir Ogres 1.vidusskolas 5.klases skolniece, un jau no 1. klases apmeklē arī Ogres Mūzikas skolas kora klasi. Pēc pāris gadiem sapratām, ka Daina ir ļoti aktīva un enerģiska meitene un "sēdošas nodarbes" viņas enerģijai ir pārāk maza noslodze. Pēc vairākiem meklējumiem  Dainas izvēle bija karatē. 


Nu jau trešo gadu Daina apmeklē nodarbības Ogres bērnu klubā "KARATĒ SEN-E". Dainai uzreiz ļoti iepatikās, nebija pat iebilžu pret stingro disciplīnu. Esmu ievērojusi, ka, sākot apmeklēt karatē nodarbības, meitai paaugstinājusies spēja koncentrēties veicamajiem darbiem un pienākumiem ne tikai sportā, bet arī pildot skolas uzdevumus. Varam teikt paldies trenerim par uzticēšanos mūsu meitai un doto iespēju piedalīties sacensībās. Daina regulāri piedalās sacensībās, un pēdējā gada laikā gandrīz no katrām sacensībām atgriežas ar medaļām. Pēdējās sacensībās "OZOLNIEKI-FeelFree 2020" Daina pirmo reizi piedalījās kategorijā KUMITE, kur pārliecinoši nostartēja un izcīnīja 3.vietu. Protams, uztraukums bija gan mammai, gan pašai Dainai, bet, izejot uz laukuma, Daina aizmirst par uztraukumu un domā tikai par to, lai  visu tehniski pareizi izdarītu. Prieks par sasniegto patiešām bija liels! Tas viss ir iespējams, pateicoties trenera ieguldījumam, stingrajām prasībām un disciplīnai. Treneris bērniem viennozīmīgi ir autoritāte." 


Trenera palīgs SEMPAI (vecākais karatē skolnieks pēc karatē jostu sistēmas līmeņa) Ralfs Prancāns dalās iespaidos par notikušo turnīru: "Es čempionātā biju trenera palīgs, palīdzēju iesildīties un sekundēju sportistus, kuri sacensībās piedalījās pirmo reizi. Pateicoties ieguldītajam darbam, gandrīz katrs sacensību dalībnieks izcīnīja kādu godalgotu vietu. Pēc cīņas beigām visi mazie sportisti atklāja, ka bija ļoti satraukušies. Pats arī biju satraucies, jo nācās sekundēt līdzās treneriem, kuriem ir vairāk nekā 20 gadu sacensību pieredze".


Karatē pamatprincipi māca: "Nedomā par to, ka tev ir jāuzvar, labāk domā, ka tu nedrīksti zaudēt!" .


"Prieks par mūsu sportistiem, tā turpināt iesākto 2020.gadu!" savus audzēkņus uzslavē Ogres "KARATĒ SEN-E" treneris Jevgēnijs Ivanovs.


Čempionāta video ieskats: https://youtu.be/jSIEueJjSC8

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/45727

17. janvārī, 00:45, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet