Atgriezties pie raksta

Sporta dienā veidojas jauna draudzība starp biedrībām Foto

Ogres invalīdu biedrības Ziemas sporta dienā šoreiz invalīdiem un viņu draugiem piepulcējās klāt arī Ogres pensionāru biedrības biedri.

Dalībnieki tika sadalīti sešās komandās, un katrai no tām bija jāizpilda organizatoru sarūpētie uzdevumi – jātrāpa vārtos ar spēļu futbolbumbu, ar nūjām jāpārceļ konusi, dažādos veidos jāpārvieto, jāievieto un jāripina bumbiņas, jāsaliek koka klucīšu pils, jāuzraksta pēc iespējas vairāk sporta veidu un citi. 


Pasākumu vadīja Ogres novada Sporta centra sporta attīstības darba organizators Andris Krauja, bet uzdevumu izpildi uzraudzīja un ar padomu palīdzēja Ogres novada Sporta centra brīvprātīgie jaunieši.


Sporta dienas noslēgumā tika noskaidrotas arī visvairāk punktu ieguvušās komandas. 1vietā ierindojās komanda "Drošie", 2.vietā – "Zaļais prieks", 3.vietā – "Bumbuļi'. Katrs dalībnieks saņēma kalendāru 2020.gadam un šokolādi.


Sakot paldies visiem par piedalīšanos, Ogres invalīdu biedrības vadītāja Ilga Marta Linkuma, aicināja neskumt, ka kādam tik labi neveicās tikt galā ar uzdevumiem, jo šī pasākuma mērķis ir kopā būšana un draudzība. Kā atklāja A.M.Linkuma, Sporta diena invalīdu vidū ir ļoti gaidīts notikums, jo vēl krietnu laiku pēc tam dalībnieki ar patīkamām atmiņām atceras tajā piedzīvoto.


Ogres invalīdu biedrības Ziemas sporta dienā piedalījās Birzgales pagasta invalīdi, Ikšķiles novada Invalīdu biedrības komanda, kā arī Ogres pensionāru biedrības aktīvākie sportisti.


"Ziemas sporta dienā piedalāmies pirmo reizi, jo neesam tik aktīvi kā invalīdi. Šoreiz komandā bijām 12 dalībnieku, bet ceram, ka turpmāk būsim arvien vairāk.  Mēs vēlētos piedalīties arī nākamajā pasākumā. Turpmāk sportosim kopā," saka Ogres pensionāru biedrības vadītāja Vita Bormane.


Ogres invalīdu biedrība februārī organizēs šaha un dambretes sacensības, bet martā – zolītes turnīru. Piedaloties pensionāriem, pieaugs konkurence un sportiskais azarts.


Ogres invalīdu biedrības un Ogres pensionāru biedrības sadarbību sportā atzinīgi vērtē Ogres novada pašvaldības nevalstisko organizāciju koordinatore Anita Ausjuka.


"Mani priecē, ka Ogres invalīdu biedrības aktivitātēs iesaistījušies arī pensionāri, jo kopībā ir azarts, satikšanās ar domubiedriem. Kopš Ogres novada Sociālā dienesta jaunajās telpās izvietotas arī nevalstiskās organizācijas, visiem ir vēl lielāka kopā būšanas un sadarbības iespēja. Nākamreiz šajās sportiskajās aktivitātēs varētu iesaistīt arī politiski represētās personas," saka A.Ausjuka.


Nevalstisko organizāciju koordinatore uzteic Ogres invalīdu biedrības vadītājas Ilgas Martas Linkumas prasmi veidot pasākumus un pulcēt ap sevi cilvēkus, kuriem vairāk par visu nepieciešams morālais atbalsts.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/45766

23. janvārī, 09:25, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nika • 24. janvārī, 10:16
Daina, arī Jūs varat uzsākt sarunu.... Būs tikai prieks, ka rindas būs ciešākas! Tad vasaras spēlēs tiksimies!
Skatītājs • 23. janvārī, 20:50
Paldies Ilgai par ieguldīto milzu darbu! Tiešām novērtējam!
Daina • 23. janvārī, 20:42
Skaisti......ja vēl atcerētos,ka novada laukos arī ir biedrības....būtu brīnisķīgi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet