Atgriezties pie raksta

Līdere - "Osports/ONSC", uz papēžiem min SKO

Ogres novada atklātajā čempionātā telpu futbolā aizvadītas jau 9. kārtas spēles. Pirmās līgas līdere ir "Osports/ONSC", kam seko komandas SKO un "Dinamo Ogre", bet otrās līgas turnīra tabulas vadībā atrodas Rīgas "FK Partizāns", Ogres FK "Fortūna" un "Birzgale".

Iepriekšējā kārtā pirmās līgas līdervienība "Osports/ONSC" ar 5:0 sagrāva komandu "Dinamo Ogre" (divus vārtus uzvarētāju labā guva Agnis Pūpols), "FK Sigulda" rezultatīvā mačā ar 5:3 uzvarēja Ogresgala OCSK, bet Ogres SKO spraigā cīņā ar 3:2 pārspēja Rembates "Streku", uzvaru izraujot pēdējā minūtē (izšķirošais vārtu guvums Emīla Kārkliņa kontā).


10. kārtā, kas notiks svētdien, 23. februārī, Rubīna kausa ieguvēja OCSK mērosies spēkiem ar pašreizējo čempioni un turnīra līderi "Osports/ONSC", "Streka" centīsies uzvarēt un turnīra tabulā panākt "Siguldu", bet komandu "Dinamo Ogre" gaida saspringts mačs as savu kaimiņieni turnīra tabulā SKO.


Otrās līgas turnīrā 9. kārtas spēlē "Fortūna", tiekoties ar "Birzgali", pēdējās minūtēs ne tikai panāca izlīdzinājumu, bet arī svinēja panākumu ar 5:3 (divi goli Eduarda Bogdanova kontā). Rīgas "Partizāns" ar tikai vienu vārtu pārsvaru (2:1) pārspēja lielvārdiešu, lauberiešu un suntažnieku apvienoto komandu FK LLS, izšķirošo golu pēdējā minūtē iesita Mārtiņš Mucinieks. Svētdien "Pārogre" tiksies ar "Birzgali", bet "Fortūna" ar FK LLS.


Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ar 7 vārtu guvumiem atrodas Kārlis Līcis (Osports/ONSC). Ar 6 goliem viņam seko Mārtiņš Valdmanis (Streka).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/46131

23. februārī, 09:37, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet