Atgriezties pie raksta

Kamaniņu braucēja Paula Boķe trešo gadu pēc kārtas izcīna BJKSS kausu Foto

22-23 februārī Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē norisinājās "BJKSS kauss 2020", kurā uzvarēja ogrēniete Paula Boķe. 

Sacensībās piedalījās visi Bērnu un jauniešu kamaniņu sporta skolas audzēkņi vecumā no 6-17 gadiem, kopā ap 60 sportistiem.


Vecuma grupā "Jaunietes B" starp 10 meitenēm startēja ogrēniete Paula Boķe, kura šo kausu savā īpašumā izcīnīja trešo gadu pēc kārtas.


Pēc pirmās dienas, kad norisinājās oficiālie treniņbraucieni, bažas radīja laikapstākļi, jo šādos laikapstākļos priekšrocība ir nevis meistarīgākajam sportistam, bet tam, kuram ir svara priekšrocība. Paula par dažām konkurentēm ir pat par 18kg vieglāka, kas ir liela starpība. Šajā vecuma grupā, lai visiem svars izlīdzinātos, vēl ir aizliegts lietot svina vestes


"Šoreiz eksperimentālā kārtā, atšķirībā no ierastā, kamanas sagatavoju nedaudz citādāk. Rezultātā viss salikās pa plauktiņiem, kā to bijām plānojuši. Abi braucieni Paulai bija precīzi un bez kļūdām," stāsta  sportistes pārstāvis Endijs Boķis.


Pirmajā braucienā Paula otrās vietas ieguvēju apsteidza par 4 sekundes desmitdaļām, bet divu braucienu kopsummā tās bija 7 sekundes desmitdaļas.


Šajā sezonā Latvijā atlikušas visnozīmīgākās sacensības - Latvijas čempionāts, kas norisināsies 6-7. martā Siguldas trasē. Paula startēs 7.martā.


Tā kā Paulai šis ir pēdējais gads vecuma grupā "Jaunietes B", tad sportiste ir apņēmības pilna cīnīties par uzvaru, jo šo titulu vēl līdz šim nav izcīnījusi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/46136

24. februārī, 00:00, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet