Atgriezties pie raksta

Atcelts Nāciju kauss motokrosā arī soloklasēs

Starptautiskā Motosporta federācija (FIM) atcēlusi septembrī Lielbritānijā paredzēto Nāciju kausu motokrosā arī soloklasēs, trešdien paziņoja sacensību organizatori.

Sacensību atbalstītājs "Infront Moto Racing" paziņojumā pauž nožēlu par to, ka 2020.gada FIM Nāciju motokross soloklasēs ir atcelts. Tas bija paredzēts no 25. līdz 27.septembrim Lielbritānijā, Vinčesteras apkārtnē.


"Neskatoties uz visiem vietējā organizatora Stīva Diksona un "Infront Moto Racing" centieniem nav citu reālu iespēju kā vien atcelt Nāciju kausa 2020.gada sacensības Covid-19 pandēmijas dēļ," teikts paziņojumā.


Piedalīšanos apgrūtina arī Covid-19 dēļ radušies sarežģījumi ceļojumos un karantīnas protokoli, kas liedz dalībniekiem piedalīties šī gada pasākumā.


Tā kā Vinčesteras MXGP bija plānots rīkot kopā ar Nāciju kausa sacensībām, šis "Grand Prix" pasākums notiks 30.septembrī Itālijas pilsētā Mantujā, kurā tagad notiks divas MXGP sacīkstes pēc kārtas - 30.septembrī un 4.oktobrī.


Jau ziņots, ka Eiropas Nāciju kausa izcīņā kvadraciklu un blakusvāģu klasēs, kuras norise bija plānota 3. un 4.oktobrī Nīderlandes pilsētā Varseveldē, tika atcelta jūnija sākumā.


MXGP sezonas sacensību trīs nākamie posmi notiks Ķeguma trasē "Zelta zirgs" 9., 12, un 16.augustā.


Prestižākajā MXGP klasē, savainojumu ārstējot Paulam Jonasam, Latviju 38 braucēju konkurencē pārstāvēs Kārlis Sabulis un Matīss Karro.


 


Sacensības Ķegumā notiks arī MX2 klasē, kur Latvija nebūs pārstāvēta. Tāpat te norisināsies arī EMX250 čempionāta otrais, trešais un ceturtais raunds, kā arī pavisam jaunās "EMX Open" klases trīs atklāšanas kārtas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/47507

2. augustā, 10:58, Sports
Leta

Jaunākie komentāri

>xa xa • 3. augustā, 19:52
IEbāz sergim-alkatigajam pakala.
>xa xa • 3. augustā, 19:52
IEbāz sergim-alkatigajam pakala.
? • 3. augustā, 09:18
Kur var nodot biļetes?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet