Atgriezties pie raksta

Latvijas čempionāts daudzcīņās un Ogres atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem Foto

Augusta sākumā Ogrē vienlaikus norisinājās trīs sacensības. Jaunieši (U16 un U18) un juniori (U20) cīnijās par Latvijas čempionu tituliem desmitcīņā un septiņcīņā. Vairākās disciplīnās notika Ogres atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem.

Latvijas čempionāts daudzcīņās:


U18 septiņcīņa
1.vieta - Elīza Lemberga 4760p. (J.Liepa, A. Austrups)
2.vieta - Marta Sīviņa 4729p (A.Priževoits)


U20 septiņcīņa
2.vieta - Luīze Opolā 5660p. (A.Priževoits)


U16 desmitcīņa
3.vieta - Nils Meijers 5014p. (A.Priževoits)


U20 desmitcīņa
2.vieta - Aleksis Aleksandrs Vilnītis 6260p. (A.Priževoits)


Ogres atklātais čempionāts:
1.vieta 3000m - Gundega Heidingere 10:37.39
1.vieta lodes grūšana - Lāsma Padedze 13.73 (A.Priževoits)
3.vieta 400m - Ivars Mackevičs 53.78, 4.vieta 200m - 24.23 (Z.Kincis)
5.vieta tāllēkšana - Artūrs Rūtiņš 6.28, 5.vieta šķēpa mešana 48.05
(A.Priževoits)
2.vieta šķēpa mešana - Krista Ingenberga 37.48 (A.Priževoits)
4.vieta 3000m - Hannelora Voiciša 12:41.54 (Z.Kincis)
5.vieta 3000m - Laura Kazāka 13:36.25 (Z.Kincis)


Ogres veterāni:
1.vieta 400m 1:03.15, 1.vieta 200m 28.43 - Aivars Puriņš
1.vieta 3000m - Valdis Ņilovs 9:41.56, 3.vieta 800m 2:20.15
2.vieta 100m - Līga Druzenko 14.26
3.vieta 3000m - Inese Zūberga 16:15.73
2.vieta 400m - Inga Zilberte 1:16.9, 3.vieta 200m 33.41
1.vieta 3000m 11:33,74, 3.vieta 800m - Elīna Barone 2:43.78
2.vieta 400m - Armands Bušs 57,8, 1.vieta - 800m 2:09,32
3.vieta 3000m - Māris Pakārklis 9:37,70
3.vieta 3km soļošana - Jānis Kaprālis 21:48,25
2.vieta diska mešana - Staņislavs Gailums 35,08
2.vieta 200m - Iveta Niedre 31,69, 2.vieta 800m 2:45,94
1.vieta 800m Iveta Caune 2:37,48
3.vieta šķēpa mešana - Evija Sedvalde 30,47


Foto: šeit

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/47600

13. augustā, 09:38, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet