Atgriezties pie raksta

Ogres novada skolēni piedalās Latvijas Olimpiskajā dienā Foto

Šodien Ogres novada Sporta centra stadionā pulcējās Ogres novada vispārizglītojošo skolu skolēni, Ogres tehnikuma, kā arī pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, lai ar kopīgu rīta vingrošanu iesāktu Latvijas Olimpisko dienu.

Pēc tradīcijas kopīga rīta vingrošana norisinās vienlaicīgi visās Latvijas Olimpiskās dienas reģistrētajās organizēšanas vietās, kur notiek Latvijas Olimpiskās dienas sacensības. Tās mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm.


Olimpiskās dienas dalībniekus sveica Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga, novēlot vingrot un būt sportiskiem ne tikai šajā īpašajā dienā, bet vienmēr. "Mostieties agri, vingrojiet, lai jūsu diena ir gara un radoša. Esat veseli un sportiski! Uz tikšanos nākamajā Olimpiskajā dienā!"


"Olimpiskā diena 2020" tiek rīkota godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu. Tās devīze ir "Mēs esam #sportiņā!" Pirms rīta vingrošanas tika atskaņota arī Olimpiskā himna.


Pēc kopīgas vingrošanas skolēni dažādās vecuma grupās sacentās stafešu skrējienos - pretstafetē, zviedru stafetē un 4x100m stafetē. Pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem tika dota  iespēja izmēģināt savus spēkus īpaši viņiem sagatavotās aktivitātēs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/47967

18. septembrī, 12:10, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet