Sirsniņš: Lielas cerības par izsaukumu uz izlasi neloloju, taču strādāju ar ticību, ka mani pamanīs (0)

18. februārī, 19:01

Rinalds Sirsniņš neloloja lielas cerības, ka kādreiz saņems izsaukumu uz Latvijas vīriešu basketbola izlasi, taču turpināja strādāt ar ticību, ka tiks pamanīts, sarunā ar aģentūru LETA atzina pieredzējušais saspēles vadītājs. 

Par Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības oficiālo atbalstītāju kļūst SIA Knauf (1)

17. februārī, 10:48

Sadarbības partnerus vieno vēlme būt līderiem savās darbības jomās, tiecoties pēc visaugstākajiem mērķiem un vairojot labas emocijas.

Norisinās Latvijas basketbola izlases preses konference pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm (0)

17. februārī, 10:10

Šodien norisināsies Latvijas vīriešu basketbola izlases preses konference pirms 2021.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Bosniju un Hercegovinu un Bulgāriju.

BK "Ogre" spraigā cīņā nosargā uzvaru Tallinā (0)

17. februārī, 09:55

"Pafbet" Latvijas-Igaunijas basketbola līgā kārtējo (23.) uzvaru izcīnījusi līdervienība BK "Ogre". Ogrēnieši izbraukumā sīvi spēkojās ar Tallinas vienību "TalTech", galarezultātā svinot panākumu ar rezultātu 83:80. Pa 16 punktiem mūsu komandas labā guva Kristaps Dārgais un Džeimss Beitmons.

"Ogres" basketbolisti dodas uz Tallinu pēc 23.uzvaras (0)

16. februārī, 10:48

Šodien "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) regulārajā čempionātā notiks divas spēles, vienā no tām līdervienībai "Ogrei" izbraukumā tiekoties ar Tallinas "TalTech", bet otrajā turnīra tabulas kaimiņu cīņā "Latvijas Universitāte" uzņems "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" komandu. 

Ogrenet