Oficiāli noslēgusies Ogres basketbola čempionāta sezona - "Monta" uzvar regulārajā sezonā (0)

Šodien, 11:14

Pēc aizvadītām deviņām regulārās sezonas kārtām, priekšlaicīgi noslēgusies OBČ 2019./2020. sezona. Līgas vadība ar komandu pārstāvjiem vienojās neturpināt gaidīt ierobežojumu pilnīgu atcelšanu un noslēgt sezonu un izziņot vietu sadalījumu ņemot vērā aizvadītās regulārās sezonas spēles. 

Raimonds Vējonis: Esam gatavi izlašu vasaras darbiem, būs reģionu izlases, par LJBL izspēles sistēmu lemsim pēc visu viedokļu uzklausīšanas (2)

22. maijā, 15:16

Ceturtdien, 21. maijā, notika Latvijas Basketbola savienības kārtējā valdes sēde. Latvijas izlašu vasaras plāni un reģionālo izlašu programma, jauns turnīrs klubiem un un iespējas Latvijā rīkot Eiropas čempionātus,  komunikācija ar valsti un Jaunatnes līgas izspēles sistēma – par valdes sēdē lemto, kā arī citām aktualitātēm informē LBS prezidents Raimonds Vējonis.

Apvienotajā čempionātā nākamsezon varētu startēt sešas pašmāju komandas; klubi nobrieduši cīnīties par Latvijas kausu (1)

21. maijā, 09:15

2020./2021.gada sezonā Latvijas - Igaunijas Basketbola līgā varētu spēlēt sešas pašmāju komandas, bet Latvijā klubi labprāt spēkotos valsts kausa izcīņā, sarunā ar aģentūru LETA nākamās sezonas plānus ieskicēja Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš.

Vējonis: Ja nevarēs braukt pie kaimiņiem, atgriezīsimies pie pamatturnīra tikai ar Latvijas komandām (1)

2. maijā, 11:35

Ja rudenī nebūs iespēja uzsākt apvienotos basketbola čempionātus ar kaimiņvalstīm, tad Latvijas meistarsacīkstes atgriezīsies pie turnīra tikai ar pašmāju komandu dalību, secina Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Raimonds Vējonis.

BK "Ogre" spēlētāji un treneris starp labākajiem (1)

29. aprīlī, 13:10

Portāla sportacentrs.com organizētajā ikgadējā aptaujā par aizvadītās basketbola sezonas labākajiem spēlētājiem un treneriem lielāko daļu lauru plūkuši BK "Ogre" pārstāvji – Latvijas vicečempioniem gan vērtīgākā spēlētāja tituls, ko nopelnījis Rinalds Sirsniņš, gan labākā trenera gods, kas ticis Nikolajam Mazuram. 

Ogrenet