Magone noslēdz līgumu ar BK "Ogre" (0)

10. augustā, 10:17

Gatavojoties jaunajai sezonai, basketbola klubs "Ogre" noslēdzis vienošanos ar spēka uzbrucēju, Ogres Basketbola skolas absolventu Renāru Magoni.

Ogres BS audzēkņi un BK "Ogre" treneris palīdz izkalt vēsturisko Latvijas U18 sudrabu Foto (1)

6. augustā, 13:18

Svētdien par Eiropas U18 čempionāta basketbolā sudraba medaļas ieguvēju kļuvusi turnīra saimniece - Latvijas valstsvienība, kuras rindās godam cīnījās arī divi Ogres Basketbola skolas audzēkņi, kā arī basketbola kluba "Ogre" galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis.

Vairāki spēlētāji atstāj BK "Ogre" (0)

30. jūlijā, 09:35

Gatavojoties jaunajai sezonai, Latvijas Basketbola līgas augstākās divīzijas klubu "Ogre" atstājuši vairāki spēlētāji, karjeru turpinot citās latviešu un ārvalstu komandās.

BK "Ogre" spēlētājs Atelbauers ar Latvijas U20 izlasi izcīna vietu A divīzijā (0)

23. jūlijā, 12:57

Eiropas U20 čempionātu B divīzijā ar izcīnītām bronzas medaļām noslēgusi Latvijas vīriešu basketbola izlase, kuras rindās viens no līderiem bija BK "Ogre" basketbolists Dāvids Atelbauers.

Ogres fanu klubs "Spektras" debijā izcīna 2. vietu (0)

17. jūlijā, 22:30

14. un 15. jūlijā Rīgā OFK "Spektras" piedalījās XXI Starptautiskajā basketbola fanu čempionātā, un savā debijas reizē ogrēnieši izcīnīja godpilno 2. vietu, parādot to, ka Ogrē mīl un māk spēlēt basketbolu, informē basketbola klubs "Ogre". 

Ogrenet