Raimonds Vējonis: risinām krīzes situācijas un strādājam pie idejām nākotnei; administrācija turpina darbu taupības režīmā (0)

31. martā, 10:20

Latvijas valdības izsludinātās ārkārtējās situācijas apstākļos Latvijas Basketbola savienība bija spiesta pārtraukt Latvijas vīriešu un sieviešu čempionāta norisi, kā arī vismaz uz laiku apturēt sacensības Ramirent LBL2, LBL3 un Jaunatnes līgā. Kā palīdzēt klubiem pārdzīvot krīzes situāciju, kā vai notiks 2020. gada vasarā paredzētie nacionālo izlašu turnīri – gan Latvijas, gan starptautiskajā basketbola vidē aktuālos jautājumus komentē Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

LBS valde apstiprinājusi Latvijas čempionātu rezultātus – kārtējie tituli "TTT Rīga" un "VEF Rīga" (0)

20. martā, 09:55

Koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" pandēmijas dēļ Latvijas valdības izsludinātā ārkārtējā situācija un Force majeure apstākļi padarījuši neiespējamu basketbola komandu normālu funkcionēšanu un turnīru norisi. Tāpēc Latvijas Basketbola savienība valde 2020. gada 14. martā nolēma atcelt aprīlī un maijā paredzētos Latvijas vīriešu un sieviešu čempionātu izslēgšanas turnīrus, un 19. martā nolēma veikt Latvijas vīriešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā uz tā pārtraukšanas brīdi 2020. gada 13. martā, un Latvijas sieviešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Douglas Baltijas Basketbola līgas noslēguma tabulā uz 2020. gada 1. martu.

Leģionāri aizlidojuši; Latvijas klubi LIBL gaida klasifikāciju Latvijas čempionātā (0)

18. martā, 10:59

Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) sezona pēc koronavīrusa Covid-19 izraisītās sacensību apturēšanas Latvijā ir praktiski beigusies, leģionāriem dodoties mājup un komandām gaidot vietu piešķiršanu Latvijas čempionātā, sarunā ar aģentūru LETA pirmdien un otrdien apstiprināja Latvijas vadošie vīriešu klubi.

Latvijas basketbola čempionātu izslēgšanas turnīri šosezon nenotiks (0)

15. martā, 10:55

Latvijas basketbola čempionātu izslēgšanas turnīri šosezon nenotiks, lēmusi LBS valde. Valde atbalstījusi Latvijas-Igaunijas basketbola līgas valdes lēmumu pārtraukt čempionāta tālāku norisi, kā arī lēmusi atcelt aprīlī un maijā paredzēto Latvijas vīriešu čempionāta izslēgšanas turnīru.

BK "Ogre" pēdējā sekundē piekāpjas "Jūrmalai Betsafe" (0)

8. martā, 09:54

"Pafbet" Latvijas-Igaunijas basketbola līgā spraiga spēle vakar risinājās Jūrmalā, kur "Jūrmala Betsafe" savā laukumā uzņēma "Ogri". Jūrmalnieki, pateicoties Džordana Granta precīzajam tālmetienam pēdējā sekundē, spēja pārtraukt četru zaudējumu sēriju un uzvarēt ar 90:87. Rezultatīvākie starp ogrēniešiem ar 15 punktiem katram bija Kristaps Dārgais un Kaspars Bērziņš. 

Ogrenet