Atgriezties pie raksta

OBS zēnu komanda izcīna BBBL bronzu

Par Baltijas Zēnu basketbola līgas bronzas medaļniekiem kļuvuši Ogres Basketbola skolas (OBS) U14 komanda, informē treneris Rolands Pauliņš.

Ogres Basketbola skolas U14 zēnu komanda (2003.gadā dzimušie un jaunāki) BBBL (Baltic Boys Basetball League) regulārajā čempionātā, kurā piedalās ne tikai komandas no Baltijas valstīm, bet arī no Krievijas, Baltkrievijas un Somijas, bija viena no līderu komandām, izcīnot 15 uzvaras tikpat spēlēs.


Izslēgšanas spēlēs, kas no 5. līdz 7.maijam notika Rīgā, ceturtdaļfinālā pret komandu "Audentese" no Igaunijas tika izcīnīta smaga uzvara pagarinājumā ar rezultātu 39:38.


Pusfinālā diemžēl tika piedzīvots zaudējums komandai "Perkunas" no Kauņas – 32:43.


Savukārt spēlē par trešu vietu pret "Rīgas DSN" otrās ceturtdaļas sākumā vienu brīdi nācās nonākt iedzinējos ar 13 punktu deficītu (13:26), bet spēles turpinājumā ogrēnieši parādīja raksturu un grūtā spēlē izcīnīja uzvaru ar 54:39.


Komandā spēlēja un bronzas medaļas izcīnīja: Artūrs Birnbaums, Reinis Aņisimovs, Markuss Kevins Kirilko, Jurģis Sniedze, Dāvis Zukulis, Ričards Atars, Mārtiņš Leitāns, Rihards Pilāns, Ralfs Tumaševs, Markuss Lastiņš, Jēkabs Stankēvičs, Patriks Lipskis, Ričards Utināns un treneris Rolands Pauliņš. 


Ogres komandā par finālposma vērtīgāko spēlētāju atzina Artūru Birnbaumu, savukārt par regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju – Mārtiņu Leitānu. 


"Paldies visiem līdzjutējiem un atbalstītājiem!" pateicas R.Pauliņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/38654

2017. gada 11. maijā, 09:35, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet