Atgriezties pie raksta

Basketbola svētki Krasta laukumā Foto

Sestdien daudzfunkcionālajā aktīvas atpūtas zonā Krasta laukumā, Ogrē, norisinājās basketbola svētki jeb Latvijas čempionāta "Ghetto Basket" 2. posms, informē "Ghetto" komunikācijas menedžere Agija Vehtere.

Viens no pasākuma centrālajiem notikumiem bija turnīra draudzības spēla starp BK "Ogre/Kumho Tyre" (Guntis Sīpoliņš, Kristaps Pļavnieks, Gints Sīviņš un Jānis Pozņaks) un BK "Ogre/Kumho Tyre-2" (Raimonds Pabrieža, Mārcis Šteinbergs, Dāvids Atelbauers, Miks Brencāns un Ogres leģenda "Džaga" jeb Jānis Laganovskis). Šajā duelī ar rezultātu 22:20 uzvarēja Ogres pirmā komanda.


Kā pēc basketbola spēles atzina pieredzējušie Ogres basketbolisti, ir patīkami, ja pēc sezonas beigām ir iespēja pacīnīties par uzvaru kopā ar bērnības draugiem, turklāt negaidīti sīvā cīņā un ar spēli gandrīz punkts punktā. Draudzīgais mačs noritēja godīgi un bez liekas savstarpējās nesaprašanās vai apzinātu kļūdu veikšanas. Spēles uzvarētājs tika noteikts cīņas izskaņā, kad pie rezultāta 19:20 precīzu tālmetienu veica Pļavnieks.


"Ghetto Basket" Ogres turnīrā sadarbībā ar veikalu "ProBasketball" pirmo reizi šajā sezonā norisinājās trīspunktnieku konkurss, kurā uzvarēja Valdis Razumovskis ar iemestiem 14 punktiem.


Savukārt sadarbībā ar "Bite Latvija" arī šajā pasākumā ikvienam interesentam tika dota iespēja piedalīties īpaši veidotā "Bite Skill Challenge" uzdevumu trasē, kurā dalībnieki sacentās četrās vecuma grupās: U12, U14, U16 un 17+. Visi varēja pārliecināties par savu koordināciju, ātrumu, precizitāti un izturību.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/38840

2017. gada 29. maijā, 18:36, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet