Atgriezties pie raksta

OBS audzēkņi tiekas ar Porziņģi Foto

Jau otro gadu pēc kārtas banka "Citadele" 250 jaunajiem basketbolistiem no visas Latvijas organizēja fanu tikšanos ar Kristapu Porziņģi, lai smeltos iedvesmu trenēties un sasniegt labus rezultātus.

Pasākumā piedalījās arī Ogres Basketbola skolas (OBS) audzēkņi – Valters Štauers, Anita Stepena, Silva Ose, Ralfs Tumaševs, Reinis Aņisimovs un Markuss Vulis.


16.jūlijā, Rīgā, Olimpiskā centra basketbola zālē, pulcējās 10 līdz 14 gadus veci zēni un meitenes no 55 sporta skolām un basketbola klubiem. Jaunieši bija gatavojušies un izmantoja iespēju uzdot Kristapam jautājumus par sportošanu un dzīvi ASV, kā arī atrādīja basketbola iemaņas kopīgā saspēlē. 


Basketbola jaunatnei šis pasākums bija kā pelnīti svētki visas dienas garumā. Papildus sportiskajām aktivitātēm ar Kristapu jauniešus uzmundrināja arī karsējmeiteņu priekšnesumi, repa izpildītāji Reiks un Fakts, iesildīšanos organizēja Renārs Zeltiņš. Kristaps Porziņģis atbildēja uz bērnu jautājumiem un komentēja, ka sasniegt sapni var ar smagu darbu un apņēmību doties uz nosprausto mērķi.


"Jau otro gadu ieguldām ievērojamus līdzekļus, lai sniegtu iespēju bērniem no visas Latvijas pabūt pasākumā kopā ar Kristapu un iedvesmoties panākumiem. Tas ir liels prieks – redzēt, kā mirdz bērnu acis, un enerģija zālē ir lieliska. Paldies Kristapam un ģimenei par to, ka viņi šo ideju atbalsta. Mēs patiesi lepojamies ar šo sadarbību," saka bankas "Citadele" valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.


"Jaunieši, saņemot ielūgumus, bija ļoti priecīgi, daži – pārsteigti, ka uz pasākumu dosies tieši viņi. Kristapa Porziņģa fanu pasākuma ielūgums bija kā balva par cītīgi apmeklētiem treniņiem, smagu trenēšanos un pozitīvu attieksmi," piebilst Ogres Basketbola skolas direktore Ilga Neimane.


Jauniešu interese par basketbolu Latvijā aug. Par to liecina VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas statistika – šogad līgā piedalījušies 6042 sportistu, kas ir gandrīz par 400 dalībniekiem vairāk nekā pērn. Pieaudzis arī dalībnieku un komandu skaits ikgadējās jauniešu sacensībās "Kāruma kauss" – šogad pirmajā posmā, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, tas bija par 23% lielāks. Kā norāda treneri, tam ir pamatojums, bērnus motivē sasniegt labākus rezultātus tas, ka viņi redz un zina, ka Porziņģis ir no Latvijas, ka viņš ir veiksmīgs un slavens sportists.


"New York Knicks" komandā spēlējošais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis un banka "Citadele" sadarbību uzsāka jau pagājušajā gadā ar mērķi iedvesmot Latvijas iedzīvotājus attīstībai un sasniegumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/39231

2017. gada 20. jūlijā, 09:59, Basketbols
bankas "Citadele" ārējās komunikācijas vadītāja Baiba Ābelniece

Jaunākie komentāri

atbilde • 2017. gada 20. jūlijā, 17:13
Proporcionāli audzēkņu skaitam, banka "Citadele", kas šo pasākumu organizēja, atsūtīja uz Basketbola skolu piecus ielūgumus. Sestais ielūgums bija bankas darbinieka bērnam atsevišķi.
vax • 2017. gada 20. jūlijā, 16:29
Kapēc tik maz izredzēto no OBS tika uz tikšanos ar Porziņģi?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet