Atgriezties pie raksta

Atelbauers kaldina izlases iekļūšanu astotdaļfinālā

Latvijas basketbola U18 izlase ar ogrēnieti Dāvidu Atelbaueru ierindā Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā notiekošajā Eiropas čempionāta D apakšgrupas trešajā spēlē izcīnīja otro uzvaru, pārspējot Bosnijas un Hercegovinu ar rezultātu 78:73.

Arī šajā spēlē Atelbauers tika iekļauts starta pieciniekā un laukumā pavadīja 23 minūtes, kuru laikā ogrēnietis guva 13 punktus (otrais rezultatīvākais izlasē) un veica piecas rezultatīvas piespēles.

Noslēdzoties apakšgrupu izspēlei, trim valstsvienībām izrādījās identiska bilance, proti, divas uzvaras un viens zaudējums. Līdz ar to vietu sadalījumam tika ņemta vērā gūto un ielaisto punktu attiecība. Tieši mūsu basketbolistiem tā izrādījās visnegatīvākā, tāpēc D akapšgrupā trešā vieta un nomināli spēcīgāks pretinieks izslēgšanas spēļu pirmajā fāzē.

Astotdaļfinālā Latvijas izlase šovakar plkst.21.15 mērosies spēkiem ar vieniem no turnīra potenciālajiem uzvarētājiem Grieķijas vienaudžiem. Mača uzvarētāji iekļūs ceturtdaļfinālā, bet zaudētāji turpinās čempionātu cīņā par 9. vietu.

Spēle tiks straumēta tiešraidē:

Neatkarīgi no izcīnītās vietas Latvijas komanda nezaudēs vietu A divīzijā, jo nākamgad varēs spēlēt ar čempionāta rīkotāju tiesībām.

2017. gada 2. augustā, 12:55, Basketbols