Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" papildina sastāvu ar ogrēnieti Sirsniņu

Basketbola klubs "Ogre", gatavojoties Latvijas basketbola līgas (LBL) augstākās divīzijas jaunajai sezonai, aktīvi slīpē komandu, iegūstot arī vērā ņemamus papildinājumus.

Par BK "Ogre" jaunieguvumu nupat kļuvis ogrēnietis Rinalds Sirsniņš, kurš iepriekšējās piecās sezonās aizstāvēja BK "Jēkabpils" krāsas. "Sirsniņam un arī Mārcim Vītolam, ar kuru esam pagarinājuši sadarbību, šosezon tiks uzticēta saspēles veidošana," telefonsarunā ar portālu "OgreNet.lv" sacīja kluba valdes loceklis Jānis Laganovskis.


Ogres Basketbola skolas audzēknis Sirsniņš ar dzimtās pilsētas komandu ir noslēdzis divu gadu līgumu. Savukārt Vītolam šī būs trešā sezona BK "Ogre" rindās.


No iepriekšējās sezonas līgumsaistības ar BK “Ogre” ir spēkā Jānim Pozņakam, Robertam Niedram, Laurim Mizim un Gintam Antropam. Tikmēr jauni līgumi ir noslēgti ar Rihardu Zēbergu un Gunti Sīpoliņu, drīzumā arī ar Dāvidu Atelbaueru, kurš vasaras vidū notiekošajā Eiropas U18 basketbola čempionātā kļuva par Latvijas izlases vienu no līderiem.


BK "Ogre" tāpat rēķinās ar vairākiem gados jauniem un vēl nepieredzējušiem basketbolistiem, kuri paralēli iesaistīsies fārmkluba "Ogres BS" rindās un cīnīsies LBL 2. divīzijā.


"Šonedēļ klubs paziņos par vēl divu spēlētāju piesaistīšanu," atklāj J.Laganovskis.


Savukārt komandu jau atstājuši Kārlis Apsītis un Kristaps Pļavnieks, Madars Kokins devies studēt un spēlēt basketbolu uz Angliju, ar Renāru Magoni ir beidzies īres līgums (viņš, visticamāk, atgriezīsies BK “Jēkabpils” rindās), bet Sandis Bēts nolēmis beigt basketbolista karjeru.


Tikmēr treneru korpusā turpinās darboties Artūrs Visockis-Rubenis, kurš šobrīd gan palīdz Latvijas izlases galvenajam trenerim Ainaram Bagatskim sagatavot Latvijas valstsvienību septembrī gaidāmajam Eiropas čempionātam, un Uldis Švēde. Spēlētāju fiziskā sagatavotība atkārtoti uzticēta Dāvidam Feikneram. Starpsezonā klubam palīdz arī Ogres Basketbola skolas treneris Pēteris Ozoliņš.


BK "Ogre" iepriekšējā sezonā LBL ierindojās 8. vietā, bet Baltijas Basketbola līgas debijas sezonā izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā atzina vēlāk kronēto vicečempionu Pasvāles "Pieno Zvaigzdes" pārākumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/39477

2017. gada 21. augustā, 14:40, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet