Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" BBL sāk ar neveiksmi Igaunijā

Otrdienas vakarā Baltijas Basketbola līgas (BBL) jaunā cēliena pirmo spēli aizvadīja BK "Ogre", izbraukumā tiekoties ar Tartu Universitāti. Cīņā ar ziemeļu kaimiņiem ogrēnieši piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā – 64:70.

Kamēr Latvijas Basketbola līgā BK "Ogre" līdz šim aizvadītās piecas spēlēs noslēdza ar pozitīvu iznākumu, dalība uz Baltijas skatuves iesākusies ar pretējām emocijām.

Duelī ar igauņu "studentiem" Ogres klubam nācās iztikt bez ogresgalieša Ginta Antropa un jumpravieša Kristapa Dārgā palīdzības. Sarūkot uzbrukuma iespējām, trenera Artūra Visocka-Rubeņa padotie ātri vien nokļuva iedzinējos (0:6). Mājinieku nelielais izrāviens saglabājās līdz pat ceturtdaļas izskaņai, kuru ar sekmīgu tālmetienu gan noslēdza Jānis Antrops – 14:19.

Otrā ceturkšņa sākumā pēc Laura Miža realizētā trīnīša ogrēnieši pievilka līdz -3 (19:22), bet vēlāk Gunta Sīpoliņa trejacis ļāva samazināt deficītu līdz divu punktu atstatumam – 24:26. Oponenti atbildēja vairāk nekā pārliecinoši – vispirms bumbas trieciens grozā no augšas, kam sekoja precīzs tālmetiens. Pēc ogrēniešu pieprasītā minūtes pārtraukuma laukuma saimnieki panāca lielāko starpību spēlē – 32:24. BK "Ogre" centās lauzt spēles ritējumu, tomēr puslaika pārtraukumā devās ar 10 punktu deficītu – 28:38.

Pēc atpūtas BK "Ogre" uzlaboja uzbrukumu realizēšanu, atspēlējot vairāk nekā 10 punktus un pietuvojoties līdz cerīgajai divu tālmetienu atzīmei – 44:50. Par nelaimi Latvijas kluba atbalstītājiem mājinieki pamatlaika noslēdzošajā nogrieznī ātri vien spēja atjaunot divciparu atsatumu (56:46), regulāri apturot ogrēniešu iespējamo atspēlēšanās plānu īstenošanu. Mača izskaņā "studenti" gan kļuva vaļīgāki, taču spēles iznākumu tas neietekmēja – 70:64, uzvaru gūst Tartu Universitāte.

Tartu Universitāte – BK "Ogre" 70:64 (19:14, 19:14, 12:16, 20:20)

BK "Ogre": J.Antrops 15 (5pp), Zēbergs 9, Sīpoliņš 9, Pozņaks 8 (9ab), Vītols 8, Sirniņš 7 (5rp), Niedra 5, Mizis 3, Atelbauers.

2017. gada 24. oktobrī, 22:54, Basketbols