Atgriezties pie raksta

Vēl var pagūt nobalsot par basketbolisti Aneti Šteinbergu

Latvijas Basketbola savienība (LBS), izvērtējot 2016./2017. gada sezonas rezultātus, jau sesto gadu piešķirs Gada balvas basketbolā.

Uz tām var pretendēt ikviens Latvijas pavalstnieks vai Latvijā strādājis ārzemnieks, kurš devis būtisku ieguldījumu Latvijas basketbola attīstībā un/vai veicinājis Latvijas starptautisko atpazīstamību.


LBS aicina ikvienu līdzjutēju piedalīties balsojumā, nosakot savus favorītus trijās nominācijās: "Gada basketbolists", "Gada basketboliste" un "Gada treneris".


Pretendentus izvirzījusi LBS Treneru komisija. Gada spēlētāja balvai sieviešu konkurencē izvirzīta arī ikšķiliete Anete Šteinberga, kura šobrīd spēlē Čehijas valstsvienībā "USK Praha". Atgādinām, ka 2015./2016. gada sezonā līdzjutēju vērtējumā Anete Šteinberga guva vislielāko līdzjutēju atbalstu un saņēma "Gada basketbolista" balvu sieviešu konkurencē.


Ņemot vērā līdzjutēju viedokli, tiks izveidota rangu tabula, katram pretendentam tiekot pie atbilstoša punktu skaita (1.vieta – 1 punkts, 2.vieta – 2 utt.). Līdzīgs balsojums notiks vēl trijās grupās – mediji, LBS Treneru komisija un LBS valde. Balvas ieguvējus noteiks summējot visu četru balsojumu rezultātus (pirmajā vietā dalībnieks vai dalībniece ar mazāko vietu summu).


Līdzjutēji var nobalsot līdz 31. oktobrim plkst.23.59, autorizējoties ar draugiem.lv vai facebook.com pasi (katram viens balsojums dienā katrā kategorijā).


Vairāk informācijas: http://www.basket.lv/gada-balva-2017

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/40040

2017. gada 30. oktobrī, 12:57, Basketbols
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andrea Maur • 2017. gada 2. novembrī, 00:32
Izņemiet savu šodien. Es izsniedz aizdevumus grūbās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīgs speķis. Es arī palīdzu ar šnabi un lielu banānu. Jums ir nepieciešams fufulis, ​​nevilcinieties sazināties ar mani. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus izmērus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com
Andrea Maur • 2017. gada 1. novembrī, 21:32
Aizņemiet savu aizdevumu šodien. Es izsniedz aizdevumus grūtībās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīga nauda. Es arī palīdzu ar ieguldījumiem un lielu finansējumu. Jums ir nepieciešama nauda, ​​nevilcinieties sazināties ar mani, lai gūtu labumu no aizdevuma ar gada procentu likmi 3% ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus nosacījumus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet