Atgriezties pie raksta

Atsācies Ogres basketbola čempionāts

Sestdien, 6.janvārī, ar četrām spēlēm Ogres 1. vidusskolas sporta hallē pēc svētku pārtraukuma atsākās Ogres basketbola čempionāts.

Trijās no četrām aizvadītajām spēlēm uzvarētāji tika noskaidroti vien pašā spēles izskaņā, tikai sezonas potenciālie favorīti "Los OG3R" pie sava panākuma tika bez īpašām galvassāpēm.


I"mpero" 74:70 "Ogres milži"
Dienas pirmajā spēlē par, savā ziņā, pārsteigumu parūpējās "Impero", kura vien piecu spēlētāju sastāvā spēja apspēlēt pretiniekus, kuri uz jaunā gada pirmo spēli ieradās divtik kuplākā sastāvā.


Kopš spēles pirmajām minūtēm nelielu pārsvaru iekrāja "Ogres milži", ko veiksmīgi arī izdevās noturēt līdz pat spēles 36. minūtei, kad negaidīti tika izsēts 12 punktu pārsvars. Pēdējo četru minūšu laikā "Impero" spēja iegūt pat +7, ko nosargāja līdz pat spēles beigām.


Uzvarētāju sastāvā iespaidīga spēle Edvardam Legzdiņam - 26 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Arī pārējiem komandas biedriem produktīva spēle - Artūram Caicam 16p + 7ab, Edgaram Ziediņam 14p + 13ab, bet Emīlam Kaulakalnam 14p + 7ab un 10 izprovocētas piezīmes.


"Ogres milžu" rindās rezultatīvākais šajā spēlē - Jānis Zvaigzne ar 16 gūtajiem punktiem un 5 izcīnītajām bumbām. Ilvars Boreiko atzīmējas ar "double-double" jeb 10p + 13ab.


"Vilki" 55:58 "Bekens/Tīnūži"
Pirms šīs spēles par favorītu spriest bija visnotaļ grūti un tas pierādījās arī realitātē. Spēles vadība mainījās sešas reizes un tikpat bieži tablo rādīja neizšķirtu rezultātu. "Bekens/Tīnūži" pieļāva 20 kļūdas, kas bija teju divtik vairāk nekā pretiniekiem. "Vilkiem" veiksmīgi izdevās pārvērst pretinieku kļūdas gūtajos punktos, kas saglabāja intrigu līdz pat spēles izskaņai. Četras minūtes pirms spēles beigām "Vilkiem" vien punkta deficīts. Aizraujošā galotnē veiksmīgāk un aukstasinīgāk nospēlēja "Bekens/Tīnūži" un nosargāja pārsvaru.


Uzvarētāju rindās "double-double" Kristapam Šnevelim - 20 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Andis Prūsis zem groziem izcīnīja 17 bumbas, kā arī guva 8 punktus.


"Vilku" sastāvā Jēkabam Belevičam 17 punktu, bet "double-double" - Linarda Biržas kontā 13p + 11 ab.


"Los OG3R" 95:67 "ULRE"
Pie kārtējās pārliecinošās uzvaras sezonā tika "Los OG3R", kuri pārliecinoši apspēlēja komandu "ULRE". Līdz pirmās ceturtdaļas vidum spēle aizritēja visnotaļ līdzīgi, taču pēc spēlētam sešām minūtēm "Los OG3R" uzņēma apgriezienus un ceturtdaļu noslēdza ar +11. Otrā ceturtdaļa pilnībā izšķīra spēles iznākumu. Pēc trim tehniskajām piezīmēm komandas soliņam "ULRE" palika bez sava spēles vadītāja/trenera, pilnībā izgāza ceturtdaļu un puslaika pārtraukumā devās pie -29. Spēles otrajā daļā cīņa izlīdzinājās, taču rezultātu tas vairs nekā nespēja ietekmēt.


"Los OG3R" rindās Tomama Celmiņam 31 punkts un 7 atlēkušās bumbas. Vairāk par 10 punktiem vēl trijiem "Los OG3R" spēlētajiem - Rihards Strauts 17p + 6ab, Sandis Bēts 16p + 7ab + 7rp, bet Jānim Lasmanim "double-double" 12p + 14ab.


"ULRE" rindās Madaram Kokinam 24p un 7 pārtvertas bumbas, bet Dāvim Siliņam "double-doble" ar 16p + 11ab, kā arī 5 pārtvertas bumbas.


"Ikšķile-3" 57:62 "Jumprava"
Dienas noslēdzošajā un emocijām bagātajā spēlē savu pirmo panākumu šosezon izdevās izcīnīt Jumpravas komandai. Šajā reize "Ikšķile-3" uz spēli ieradās nepilnā sastāvā, un visvairāk jūtama bija komandas līdera Dāvja Rābanta prombūtne. Vēl vairāk - ikšķiliešu izredzes cīnīties par uzvaru pabojāja Daniela Magida gūtā trauma (visticamāk, krustenisko saišu plīsums) spēles otrajā ceturtdaļā. Pēc komandas biedra traumas Ikšķiles komandā iestājās manāms šoks, un tas atspoguļojās arī uz tablo, kur Jumprava ātri ieguva +16. Spēles otrajā puslaikā "Ikšķile-3" pamazām, bet - mērķtiecīgi, deldēja rezultāta starpību, un spēles izskaņā komandas šķīra vien 3 punkti. Diemžēl ilgā un grūta pakaļdzīšanās bija prasījusi pārāk daudz spēka, un finiša spurtā tomēr veiksmīgāki Jumpravas basketbolisti, kuri beidzot var svinēt savu pirmo uzvaru sezonā.


Jumpravas rindās rezultatīvākais - Mārtiņš Jansons, kuram 23 gūtie punkti, bet ar 16 punktiem, 9 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Andris Krūklis.


"Ikšķile-3" centās vilkt Klāvs Romanovskis, kuram 13 gūtie punkti (ļoti neveiksmīgs uzbrukums no spēles 1/11 2p, 1/8 3p), + 6ab +3pb + 2rp un 8 izprovocēti pārkāpumi. Kristaps Ķikurs pievienoja vēl 12 punktus.


Nākamās Ogres basketbola čempionāta spēles tiks aizvadītas 13.janvārī, Ogres 1. vidusskolā. Spēļu laiki vēl tiks precizēti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/40526

2018. gada 8. janvārī, 10:54, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet