Atgriezties pie raksta

Ogres jaunajiem basketbolistiem 2. vieta Rūjienas kausā

24. un 25. februārī Ogres jauno basketbolistu komanda (U10) sava trenera Naura Bajāra vadībā piedalījās starptautiskā turnīrā "Rūjienas kauss". Ogres puikas piekāpās tikai turnīra uzvarētājai "BC Tartu", astoņu komandu konkurencē izcīnot augsto otro vietu.

Ar Igaunijas pilsētas Tartu komandu ogrēniešiem spēkiem nācās mēroties jau pirmajā apakšgrupas spēlē. Igauņi izrādījās ievērojami meistarīgi, sagādājot Ogres komandai zaudējumu ar 15:40. Šī neveiksme mūsu puikas nesalauza, jo abās pārējās apakšgrupas spēlēs tika svinētas uzvaras. Ogrēnieši ar 27:17 pieveica "Mārupes SC", bet komandu "DSN Rīga" pārspēja ar 38:26, iekļūstot pusfinālā. Izslēgšanas spēles tika aizvadītas turnīra otrajā dienā. Pusfinālā Ogres komandai pretī stājās mājinieki rūjienieši, kas tika uzvarēti ar 47:33. Finālā mūsējos atkal gaidīja "BC Tartu". Lai arī šoreiz cīņa bija daudz sīvāka, vēl vienu panākumu guva igauņi, uzvarot ar 51:44. "BC Tartu" finišēja 1. vietā, bet Ogres komandai tās pirmajā starptautiskajā turnīrā kauss par otro vietu un sudraba medaļas. 


Ogres komandas sastāvs: Bruno Jēkabsons, Olivers Deinats, Bernards Zariņš, Leonards Rožāns, Ainārs Kārkliņš, Eduards Špaks, Martins Mistris, Tanels Lapsiņš, Kristers Vancevičs un Ralfs Pāvulāns. Bruno Jēkabsons tika atzīts par Ogres komandas vērtīgāko spēlētāju, bet Olivers Deinats saņēma motivācijas balvu.


Jaunie ogrēnieši turnīra divu dienu laikā ne tikai spēlēja basketbolu, bet arī bija ļoti garšīgā ekskursijā uz uzņēmumu "Rūjienas saldējums", kā arī Rūjienas vidusskolā apskatīja un izmēģināja automodelisma trasi.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
Osports.lv
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/40905

2018. gada 27. februārī, 19:27, Basketbols
osports.lv

Jaunākie komentāri

Janis • 2018. gada 27. februārī, 22:05
Malacis treneris un komanda!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet