Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" pievienojas OBS bijušais audzēknis Artūrs Bērziņš

Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīra tabula ceturto vietu ieņemošā BK "Ogre" savu sastāvu papildinājusi ar pieredzes bagāto spēka uzbrucēju, Ogres Basketbola skolas audzēkni Artūru Bērziņu, kurš šosezon spēlējis maz, aizvadot vien divas spēles LBL 2. divīzijas turnīrā.

16. martā līdz pulksten 17 bija pēdējais termiņš, kad "Olybet" Latvijas Basketbola līgas komandas varēja piesaistīt sastāvam vēl pa vienam spēlētājam, ja martā tas vēl nav izdarīts. Savas rindas pastiprinājusi BK "Ogre", noslēdzot komandas komplektāciju. Savā dzimtajā pilsētā atgriezies trīskārtējais LBL čempions un bijušais Latvijas izlases spēlētājs Artūrs Bērziņš.


29 gadus vecais Bērziņš starpsezonā noslēdza līgumu ar BK "Ventspils", tomēr, sezonas laikā nevienu spēli Kurzemes komandā neaizvadījis, Bērziņš marta sākumā pārcēlās uz LBL 2. divīzijas komandu "Līvānu stikls". Līvānu komandas rindās Bērziņš aizvadīja divas spēles, atzīmējoties ar vidēji astoņiem punktiem, 8,5 atlēkušajām bumbām un 3,5 rezultatīvām piespēlēm.


Latvijas čempionātā 204 cm garais spēka uzbrucējs ir visai unikāls spēlētājs, jo spējis izcīnīt valsts čempiontitulus ar trīs dažādu pilsētu komandām - BK "Ventspils" (2009.), "VEF Rīga" (2015.) un "Valmiera/Ordo" (2016.). Tostarp Bērziņš atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju Valmieras čempiontitula kaldināšanā. Karjeras laikā basketbolists pārstāvējis Latvijas valstsvienību 2011. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā.


BK "Ogre" galvenā trenera Artūrs Visocka-Rubeņa komentārs: "Ar Artūra Bērziņa pievienošanos esam noslēguši BK "Ogre" komplektāciju šai sezonai. Lai arī Artūrs nav spēlējis visu sezonu, un viņam būs nepieciešams laiks, lai atgūtu sportisko formu un iejustos komandā, mēs ticam, ka tieši Artūrs būs tas spēlētājs, kurš palīdzēs aizlāpīt tos robus, kuri mums liedza izcīnīt svarīgas uzvaras. Tie ir spēle aizsardzībā un atlēkušās bumbas. Mēs ļoti augstu vērtējam viņa pieredzi "play-off" spēlēs, kurās viņš ir bijis savas komandas izteikts līderis un spēlējis izšķirošu lomu. Ar savu attieksmi un pieredzi viņš noteikti varēs palīdzēt mums izšķirošajās spēlēs, kuras jau tuvojās straujiem soļiem. Uzskatu, ka Artūrs ir ļoti piemērots mūsu komandas modelim un spēles stilam. Viņš ir ļoti mobils spēlētājs, kurš var spēlēt gan ceturtā gan piektā numura pozīcijās, tas noteikti pavērs mums vēl vairāk iespējas dažādiem taktiskajiem risinājumiem. Un visbeidzot Artūrs Bērziņš ir spēlētājs, kurš ir Ogres basketbola skolas audzēknis. Viena no BK "Ogre" pamat filozofijām ir iesaistīt sastāvā pēc iespējas vairāk ne tikai pašmāju spēlētājus, bet tieši Ogres basketbola sistēmas audzēkņus, kas mums līdz šim izdodas ļoti veiksmīgi un par to ir milzīgs prieks".


Bērziņa debija BK "Ogre" sastāvā tiek plānota šodien paredzētajā spēlē pret BK "Jēkabpils", kas notiks pretinieku laukumā.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
sportacentrs.com
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/41051

2018. gada 17. martā, 11:17, Basketbols
sportacentrs.com

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet