Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" sāks cīņu Latvijas-Igaunijas basketbola līgā

Šīs nedēļās nogalē, 29. septembrī, basketbola klubs "Ogre" uzsāks cīņu jaunizveidotajā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā, tiekoties ar vienību no Igaunijas "Parnu Sadam", informē BK "Ogre" pārstāvis Jānis Laganovskis.

Sezonas pirmā spēle notiks basketbola kluba "Ogre" mājas spēļu zālē - Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, sākums pulksten 17.


Starpsezonā Latvijas Basketbola līga piedzīvojusi ievērojamas izmaiņas, proti, ir notikusi divu valstu basketbola līgu apvienošana un turpmāk Latvijas un Igaunijas piecpadsmit spēcīgākās komandas cīnīsies vienā turnīrā. Regulārajā turnīrā, kas turpināsies no 29. septembra līdz 2019. gada 23. martam, visas komandas aizvadīs divu apļu turnīru, pa reizei tiekoties katra ar katru gan izbraukumā, gan savā laukumā.


Astoņi labākie klubi kvalificēsies Latvijas-Igaunijas basketbola līgas izslēgšanas turnīram, kurā divu spēļu summā tiks noskaidroti "Final-4" dalībnieki. Sezonas izskaņā, sākot ar 10. aprīli, norisināsies arī Latvijas čempionāta izslēgšanas spēļu turnīrs, kam, kā ierasts, kvalificēsies sešas labākās mūsu valsts komandas.


Arī basketbola klubs "Ogre" šajā starpsezonā piedzīvojis ievērojamas izmaiņās sastāvā. Lai arī komandas kodolu izdevies saglabāt, tomēr šosezon BK "Ogre" vairs nepārstāvēs septiņi spēlētāji no iepriekšējā sastāva. Bijušais komandas kapteinis Mārcis Vītols jaunajā sezonā pārstāves Ukrainas vienību "Dynamo Odesa". Jānis Antrops pievienojies Latvijas čempionei BK "Ventspils", bet viņa brālis Gints karjeru turpinās Itālijā. Guntis Sīpoliņš devies leģionāra gaitās uz pierobežas pilsētu Valgu. Jaunais talants Dāvids Atelbauers devies uz ASV, kur pārstāvēs Ziemeļdakotas universitātes komandu. Artūrs Bērziņš, kurš Ogres sastāvam pievienojās vien sezonas noslēgumā, kā jau bija ziņojis iepriekš, savu profesionālo karjeru noslēdzis. Ogres komandas sastāvā turpmāk neredzēsim arī uzbrucēju Robertu Niedru.


Jaunajā sezonā komandas sastāvā karjeru turpinās Rinalds Sirsniņš, Jānis Pozņaks, Lauris Mizis, Kristaps Dārgais un Rihards Zēbergs. Starpsezonā komandai pievienojušies ogrēniešiem jau labi zināmie Renārs Magone, Kārlis Apsītis un Kaspars Bērziņš, kā arī Ogrē nedaudz mazāk pazīstamais Edgars Lasenbergs.


Līdzās daudzajiem BK "Ogre" jau spēlējošajiem Ogres Basketbola skolas absolventiem komandas sastāvā redzēsim arī trīs pašreizējos Ogres BS audzēkņus – mūsu nākotnes cerības Mārci Šteinbergu, Miku Muižnieku un Miku Brencānu.


Kā ierasts, arī šajā sezonā basketbola kluba "Ogre" mājvieta būs Ogres 1.vidusskolas sporta halle (Zinību ielā 3, Ogrē), bet komandas ikdiena līdzi sekot varēs sociālo tīklu FaceBook, Twitter un Instagram kontos, kā arī kluba mājaslapā www.bkogre.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/42367

2018. gada 28. septembrī, 13:30, Basketbols
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet