Atgriezties pie raksta

Ogres Basketbola skolas audzēkņi piedalās turnīrā "Baltais kauss" Foto

Skolēnu brīvlaikā notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīra "Baltais kauss" 1. posma sacensības U10, U11 grupām,  kurās bez basketbola spēles jāveic arī divas veiklības un tehnikas stafetes, informē Ogres Basketbola skola.

Treneris A.Bērziņš stāsta, ka Ogres Basketbola skola tika pārstāvēta ar 5 komandām - divas meiteņu un trīs zēnu. Meiteņu komandas spēlēja Rīgā, kur tika nospēlētas četras spēles un izcīnītas trīs uzvaras. Zēnu komandas spēlēja Ogrē un uzvarēja četrās no sešām spēlēm. Mazie basketbolisti turpina cītīgi trenēties, lai atkal tiktos turnīrā, kurš notiks ziemas brīvlaikā.


Savukārt 2008.gadā dzimušās meitenes aizvadīja divas spēles pret spēcīgajām Alfrēda Kraukļa VEF Basketbola skolas un TTP komandām. Tika izcīnīta uzvara pret VEF (38:26) un piedzīvots zaudējums pret TTP (38:50).


2009.gada un jaunāku meiteņu vecuma grupā, Ogres Basketbola skola izcīnīja 2 uzvaras – ar rezultātu 35:25 tika pārspēta BS "Jugla" un ar 64:12 tika uzvarēta Rīgas 3.BJSS otrā komanda.


Jaunākajā vecuma grupā pusei komandas meiteņu šīs bija pirmās oficiālās spēles basketbolā.


Treneris Edgars Ikstens atzīst: "Dalība "Baltajā kausā" bija ļoti vērtīga, īpaši jaunākajām grupām, kur meitenēm bija iespēja piedzīvot spēļu satraukumu, kā arī mācīties sacensību režīmā. Kā trenerim tas arī bija ļoti vērtīgi, jo bija iespēja salīdzināt sagatavotības līmeni vecuma grupā un saprast, kuras tehniskās lietas ir jāpilnveido." 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/42605

2018. gada 31. oktobrī, 08:00, Basketbols
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet