Atgriezties pie raksta

iSK Dīvas un Ogres milži uzvar un cīnīsies par "Anniņas kausu"

Otrdien, 26.martā, Ogres 1.vidusskolas sporta hallē tika aizvadīti Ogres basketbola čempionāta "Anniņas kauss" pusfinālu spēles. Pie uzvarām tika iSK Dīvas un Ogres milži komandas. 

Pirmajā pusfināla pārī tikās regulārās sezonas sestās un septītās vietas ieguvējas iSK Dīvas un Lielvārde/Bacca. Spēles rezultātu pirmie atklāja Lielvārde/Bacca ar Artūra Pokšāna precīzu metienu. Neliels pārsvars tika saglabāts līdz pat ceturtdaļas beigām, kuras izskaņā +3 Lielvārdei. Līdz puslaika pārtraukumam, Lielvārde/Bacca pārsvaru palielināja vēl par pieciem punktiem.


Pēc puslaika pārtraukuma turpinājās līdzīga cīņa, taču iSK Dīvas tuvāk par -6 tā arī netika. Arī trešo ceturtdaļu uzvarēja Lielvārde/Bacca un pirms pēdējām 10 minūtēm, jau salīdzinoši komfortabls pārsvars 63:51. Noslēdzošo ceturtdaļu ar precīzu metienu iesāka Lielvārde, panākot lielāko vadību spēlē, +14. iSK Dīvas neapjuka un turpmākajās četrās minūtēs veica izrāvienu 15:2 un deficīts tika sadeldēts līdz minimumam - 66:67. Ceturtdaļas turpinājumā vadības groži nonāca te vienas, te otras komandas rokās. Divdesmit sekundes līdz ceturtās ceturtdaļas beigām Kokins kārtējo reizi izvirzīja vadībā iSK Dīvas. Pēdējo uzbrukumu Lielvārde uzticēja Sparānam, kura ofensīva tika apturēta ar sodu. Sparāns realizēja tikai vienu no diviem soda metieniem, un spēlei bija nepieciešams pagarinājums. 


Arī pagarinājumu ar precīzu metienu uzsāka Lielvārde, taču Dīvas ātri atbildēja ar to pašu. Pusotru minūti līdz pagarinājuma beigām, Purkalītis ar precīzu tālmetienu panāca +3 Dīvām. Lielvārde vēl spēja atbildēt ar precīzu Sparāna metienu, bet tie arī izrādījās pēdējie punkti Lielvārdes kontā šajā sezonā un iSK Dīvas svinēja uzvaru ar rezultātu 86:80.


Uzvarētāju rindās 23 punkti, 7 izcīnītas bumbas un 4 rezultatīvas piespēles Laurim Purkalītim. Rezultatīvs sniegums arī Uldim Blūmam ar 20 punktiem, Nikam Šauvam 18 punkti, bet Jurģis Kokins guva 15 punktu, izcīnīja 6 bumbas, 4 reizes pārķēra pretinieku piespēles un 3 reizes bloķēja metienus.


Tomass Sparāns bija ļoti tuvu triple-double sasniegšanai – 27 punkti, 10 piespēles un 8 izcīnītas bumbas. Double-double arī Elvijam Ermanovskim ar 18 punktiem un 10 izcīnītajām bumbām.


Otrajā pusfinālā tikās Ogres milži un ambiciozā ULRE. Spēli krietni aktīvāk uzsāka ULRE, kas jau pēc nospēlētām 3 minūtēm bija vadībā ar +11. Tādu pārsvaru ULRE spēja saglabāt līdz pat ceturtdaļas izskaņai 25:14. Otrās ceturtdaļas sākums piederēja Ogres milžiem. Piecu minūšu laikā milži spēja sadeldēt deficītu un izvirzīties vadībā ar 30:27. Puslaika pārtraukumā komandas devās jau pie neizšķirta rezultāta. Pēc pārtraukuma komandas turpināja līdzvērtīgu cīņu, taču ULRE sāka izjust īsā rezervistu soliņa iespaidu. Milži aktīvāk izmantoja iespēju atpūtināt spēlētājus, kamēr ULRE nācās iztikt ar vienu rezervistu. Trešo ceturtdaļu Milži uzvarēja ar +8, bet ceturto ar vēl +9 un rezultātā droša uzvara 89:72.


Uzvarētāju labā 25 punkti un 13 atlēkušās bumbas Mihala Hlebowicka kontā, bet Uldim Švēdem 19 punkti un 8 rezultatīvas piespēles. 


ULRE sastāvā vairāk kā pusi no komandas punktiem guva Elvijs Frīdenbergs – 37. Elvijam arī 8 atlēkušas bumbas un 9 izprovocētas piezīmes. 20 punkti Ralfa Gulāna kontā, bet vēl 12 guva Rinalds Štauers.


"Anniņas kausa" ieguvēji tiks noskaidroti jau šo sestdien. Spēle starp Ogres milžiem un iSK Dīvas notiks Ogres Basketbola skolā, Mālkalnes pr. 32, un tās sākums plkst. 13.00.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/43546

2019. gada 28. martā, 10:26, Basketbols
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Šalle • 2019. gada 28. martā, 12:26
Tas būs vēl vairāk episki.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet