Atgriezties pie raksta

Šodien BK "Ogre" mājas spēle pret valmieriešiem

Šodien, 13.aprīlī, basketbola klubs "Ogre" aizvadīs savu trešo Olybet Latvijas basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas spēli pret VALMIERA GLASS ViA. Sērijā līdz trijām uzvarām BK "Ogre" atrodas vadībā ar rezultātu 2:0.

Pēc pārliecinošās uzvaras pirmajā cīņā savā laukumā (100:81), viesos Ogres panākums tik viegli nedevās. Lai arī lielāko spēles daļu Ogre atradās vadībā, taču tā nebija lielāka par 3-4 metienu starpību. Vēl vairāk Ogres panākuma gūšana salīgojās brīdī, kad ceturtās ceturtdaļas pirmajā daļā, Rinalds Sirsniņš neveiksmīgi piezemējoties uz pretinieka kājas guva potītes savainojumu un bija spiests atstāt laukumu un tajā vairs neatgriezās. Tomēr Ogre nepazaudēja spēles pavedienu un izcīnīja panākumu arī otrajā sērijas spēlē (93:82).


Jau sestdien ogrēniešiem, lai arī nepilnā sastāva, bet būs iespēja, savu skatītāju priekšā, noslēgt ceturtdaļfināla sēriju. Jau šobrīd ir skaidrs, ka spēlē piedalīties nevarēs savainojumu guvušais Sirsniņš. Tā pat, pēc ceļgala sānu saistes operācijas, rehabilitācijas procesu turpina Kaspars Bērziņš.


Ceturtdaļfināla trešā spēle notiks šo sestdien, 13. aprīlī, Ogres 1.vidusskolas sporta hallē un tās sākums paredzēts plkst. 17.00. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/43676

2019. gada 13. aprīlī, 08:59, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet