Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" mēģinās revanšēties vefiešiem Foto

Šodien, 22. aprīlī, basketbola klubs "Ogre" turpinās cīņu par iekļūšanu Olybet Latvijas basketbola līgas finālā. Otro Lieldienu vakarā plkst. 19.30 Ogres 1.vidusskolas sporta hallē notiks otrā pusfināla spēle starp BK "Ogre" un VEF Rīga.

Basketbola klubs "Ogre" otro jau otro sezonu pēc kārtas ir sasniedzis Latvijas basketbola līgas pusfināla stadiju. Šajā pavasarī ogrēniešiem jācīnās pret Latvijas Igaunijas basketbola līgas finālistiem un VTB vienotās līgas dalībniekiem – VEF Rīga. 


Komandas jau aizvadījušas pusfināla sērijas pirmo spēli, kura notika aizvadītajā sestdienā, Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā. Sērijas ievadā pie panākuma tika titulētā VEF Rīga komanda. Pusfināla pirmajā spēlē abas komandas bija spiestas iztikt bez saviem līderiem. Rinalds Sirsniņš, pēc ceturtdaļfināla spēlē gūta potītes savainojuma, joprojām nevar palīdzēt ogrēniešiem. Savukārt VEF Rīga nākas iztikt bez Mareka Mejera, kurš atgūstas pēc Latvijas-Igaunijas līgas pusfinālā gūtā savainojuma. 


Sērijas pirmajā spēlē panākumu guva mājinieki VEF Rīga. Vefiešu rindās rezultatīvu spēli aizvadīja viens no regulārās sezonas līgas labākajiem rezervistiem Andris Misters, kura kontā 23 punkti un 11 bumbas. Ogres rindās rezultatīvākais bija Edgars Lasenbergs, kuram 15 punkti, kā arī 5 bumbas un 5 piespēles.


Komandas sacenšas sērijā līdz trīs uzvarām un pēc aizvadītas vienas spēles vadībā atrodas VEF Rīga. Ogrēniešiem noteikti jācenšas izmantot mājas zāles priekšrocības un savu skatītāju atbalsts (kuri ļoti kuplā skaitā apmeklēja arī sērijas pirmo spēli izbraukumā), lai izcīnītu uzvaru sērijas otrajā spēlē un turpinātu cīņu par iekļūšanu finālā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/43729

2019. gada 22. aprīlī, 08:59, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet