Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" uzsāk cīņu par Latvijas Basketbola līgas bronzu

Basketbola klubs "Ogre" otro sezonu pēc kārtas cīnīsies par Latvijas Basketbola līgas augstākās divīzijas bronzas godalgām sacenšoties ar Betsafe/Jūrmala komandu. Šodien, 30. aprīlī, plkst. 19.30, ar mājas spēli tiks atklāta cīņa par LBL bronzu.

Ogre un Jūrmala sacentīsies sērijā līdz trim uzvarām.


Regulāro sezonu komandas noslēdza ar dažādām sekmēm. BK "Ogre" lielāko sezonas daļu atradās četru spēcīgāko komandu lokā. Sezonas izskaņā, uz īsu brīdi, Ogre ceturto pozīciju "atdeva" TalTech komandai no Igaunijas, taču noslēgumā atguva zaudēto pozīciju un izcīnīja tiesības piedalīties pirmajās izslēgšanas spēlēs apvienotajā Latvijas-Igaunijas līgā.


Izcīnot uzvaras pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā, tika izcīnīta ceļazīme uz FINAL4 Tallinā. Tallinā divas lieliskas spēles, kuru izskaņā veiksme uzgrieza muguru – pusfinālā minimāls zaudējums BK "Ventspils", bet cīņā par bronzu, pēdējā sekundē zaudētais grozs, ogrēniešus atstāja bez medaļām.


Betsafe/Jūrmala līdz pat pēdējai spēlei saglabāja cerības uz iekļūšanu starp astoņām labākajām Latvijas-Igaunijas līgas komandām, kas dotu iespēju startēt arī izslēgšanas spēlēs. Par neveiksmi jūrmalniekiem, vairākas spēles beidzās ar tiešo konkurentu uzvarām un sezonu nācās noslēgt devītajā vietā, uzreiz aiz izslēgšanas spēļu robežas.


Savukārt Latvijas Basketbola līgas ieskaitē, kur netiek ņemtas vērā Igaunijas komandas, Ogre ieņēma trešo vietu, bet Betsafe/Jūrmala - ceturto.


LBL izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Ogre tikās ar Valmiera GLASS ViA komandu un trijās spēlēs nokārtoja sev vietu pusfinālā, kamēr Betsafe/Jūrmala tik pat spēlēs tika galā ar sīksto Latvijas universitātes komandu.


Pusfinālā gan Ogre gan Betsafe/Jūrmala piekāpās oponentiem ar 0-3 un otro gadu pēc kārtas tiekas mazajā finālā, jeb cīņā par bronzu.


Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trijām uzvarām.


Spēļu kalendārs:


30.aprīlis – 19.30 – Ogres 1. vidusskola
2.maijs – 19.00 – Jūrmalas Valsts ģimnāzija
4.maijs – 17.00 – Ogres 1. vidusskola
6.maijs – 19.00 – Jūrmalas Valsts ģimnāzija (ja nepieciešams)
9.maijs – 19.30 – Ogres 1. vidusskola (ja nepieciešams)

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/43790

2019. gada 30. aprīlī, 18:43, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet