Atgriezties pie raksta

BK Ogre uzņems Avis Utilitas no Raplas

Šo sestdien, 12.oktobrī, basketbola klubs (BK) "Ogre" aizvadīs Paf - Latvijas Igaunijas līgas spēli pret Igaunijas komandu "Avis Utilitas Rapla". Spēles sākums plkst. 17:00, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē.

Jauno Paf - Latvijas Igaunijas līgas sezonu BK "Ogre"uzsākusi ar divām aizraujošām spēlēm pret BK "Betsafe Jūrmala" un aktuālajiem čempioniem BK "Ventspils", abās no tām izcīnot uzvaras.


Arī ogrēniešu nākamie pretinieki BK "Avis Utilitas Rapla", jauno sezonu iesākuši jaudīgi - trijās spēlēs gūti trīs panākumi. Sezonas ieskaņā, ar rezultātu 84:76, izcīnīta uzvarā pār BK "Tallinas Kalev/TLU", turpinājumā uzvarā pār BK "VALMIERA GLASS/ViA" 73:68, un vis beidzot šonedēļ gūta uzvara arī pār BK "Liepāja" – 80:66.


BK "Avis Utilitas Rapla" vienībā, šosezon līderu lomu uzņēmušies komandas leģionāri Montae Glenn un Devaugnath Williams, kā arī igauņu spēka uzbrucējs Indrek Kaujupank. Šis trio, aizvadītajās spēlēs guvis vairāk kā pusi no visiem komandas gūtajiem punktiem. Montae Glenn ir šā brīža labākais cīņā par atlēkušajām bumbām visā līgā – 12,3 bumbas vidēji spēlē.


Savukārt ogrēniešu rindās, šīs sezonas ražīgākais trio punktu gūšanā aizvadītajās spēlēs bija – Batemon, Bērziņš un Magone. Ražīgi ir arī Sirsniņš un Zēbergs, taču kopumā komanda, kā jau tas pierasts iepriekšējās sezonās, punktu gūšanu spēj sabalansēt starp teju visiem spēlētājiem.


Daudzpusīgi sevi parādījis Kristaps Dārgais, kam vidēji spēlē 7 punkti, 9 atlēkušās bumbas, 7 rezultatīvas piespēles un 1,5 pārtvertas bumbas. Kasparam Bērziņam, vienā spēlē vidēji atlekušas 10 bumbas, kas ļauj ieņemt dalītu 3. - 5. vietu līgā pēc atlekošo bummbu skaita, kā arī 2 bloķētie metieni, kas ir pārliecinoši labākais sniegums Latvijas Igaunijas līgā.


Šo sestdien, plkst. 17:00, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, Zinību ielā 3, noskaidrosies kura no komandām sezonu turpinās ar perfektu bilanci.


BK "Ogre" gaidām līdzjutējus uz spēli klātienē, jo jūsu atbalsts dara brīnumus!


Tiekamies spēlē!


#mēsesamOgre

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/44908

2019. gada 10. oktobrī, 12:24, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet