Atgriezties pie raksta

Pēc brīvās nedēļas, BK "Ogre" uzņems LU studentus

Šo trešdien, 6. novembrī, basketbola klubs "Ogre" (6-0) aizvadīs Paf Latvijas – Igaunijas basketbola līgas mājas spēli, kurā tiksies ar Latvijas Universitātes (1-5) komandu. Spēles sākums plkst. 19:00, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, Zinību ielā 3.

Pēc ilgākas pauzes, Latvijas Igaunijas līga atgriežas Ogrē ar spēli starp BK Ogre un Latvijas Universitātes komandām. Abas komandas sezonu aizvada ar diametrāli pretējām sekmēm.


Basketbola klubs "Ogre" ar sešām uzvarām (sešās spēlēs), dala pirmo vietu ar VEF Rīga, savukārt, Latvijas Universitātes (LU) komanda līdz šim izcīnījuši vienu uzvaru, kas nodrošina dalīto 13./14. vietu.


Latvijas Universitātes komandas sezonas sākuma grafiks bijis diezgan skarbs. LU paspējuši uzspēlēt ar trijām pērnās sezonas Final4 komandām (VEF Rīga, Kalev/Cramo un Ventspils), kā arī Latvijas līgas pusfinālistu Jūrmala/Betsafe. Nosacīti vājāki pretinieki bijuši Valmiera Glass/ViA un Tartu Universitāte, pret kuru arī gūta šīs sezonas pirmā uzvara.


Renārs Birkāns jau otro sezonu uzņēmies LU līdera lomu uzbrukumā. Šajā sezonā Birkāns izcēlies ar 12,3 gūtajiem punktiem vidēji spēlē, kā arī izcīnījis 4,3 bumbas un komandas biedriem atdevis 3,2 rezultatīvas piespēles. Birkāns ir vienīgais komandas spēlētājs, kuram vidēji spēlē gūti vairāk kā 10 punkti, taču pārejā komanda punktu gūšanu sadalījusi ļoti līdzīgi, teju katram spēlētajam gūstot 5-7 punktus vidēji spēlē. Centra spēlētājs Kārlis Žunda ir LU labākais cīņa par atlēkušajām bumbām – 5 vidēji spēlē, bet Rendijs Feikners izdalījis 4 rezultatīvas piespēles vidēji spelē un ir labākais students šajā rādītājā savā komandā.


Lai arī komandas tabulā ieņem vietas, kas atrodas tālu viena no otras, tas nebūt ogrēniešiem negarantē pastaigu pa pirmās vidusskolas halli. LU vienmēr izcēlušies ar nepiekāpīgu spēles stilu un cīņu līdz pēdējai minūtei, pat esot iedzinējos ar lielu rezultāta starpību.


Tiekamies šo trešdien, Ogres 1. vidusskolā, kur kopā stāsimies pretī sīkstajiem studentiem.


Spēlēs sākums plkst. 19:00

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45138

2019. gada 4. novembrī, 21:01, Basketbols
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zummis • 2019. gada 5. novembrī, 12:00
O, jāiet atbalstīt mūsējie.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet