Atgriezties pie raksta

Ogrē viesosies Tallinas Taltech (papildināts)

Šodien, 16. novembrī, basketbola kubs Ogre (8-0), ar mājas spēli pret Tallinas TalTech (4-3), turpinās PafLEague regulāro sezonu. Spēles sākums Ogres 1. vidusskolā plkst. 17:00. Desmit dienu laikā, Ogre spēlēs pret visām trijām Tallinas komandām. Aizvadītās nedēļas izskaņā, Tallinā, tika uzveikti aizvadītās sezonas Igaunijas vicečempioni Tallinna Kalev/TLU (1-7) – 82:72. Šonedēļ Ogrē viesosies šīs sezonas šā brīža otrā spēcīgākā Tallinas komanda TalTech.

Kopš ne visai veiksmīgā sezonas sākuma, pēc diviem zaudējumiem Valmierai un Jūrmalai, TalTech turpinājuši gana veiksmīgi. Pēdējās piecās spēlēs TalTech izcīnījuši četras uzvaras, zaudējot vienīgi Avis Utilita Rapla 19. oktobra spēlē.


TalTech uzbrukuma lielais trio – Jarvelainens (17,9p), Olmre (14,9p) un Bocklers(12,4p) aizvadītajās spēlēs guvuši pusi komandas kopējo punktu. Tuvu desmit gūtajiem punktiem vidēji spēlē ir vēl trīs spēlētāji un kopā veidojot diezgan bīstamu pamatsastāvu, kurš aizvada laukumā lielāko spēles daļu. Izteikta līdera cīņa par atlēkušajām bumbām Tallinas komandā nav, taču veiksmīgākais līdz šim bijis komandas rezultatīvākais spēlētājs Jarvalainens ar 5,3 bumbām. Divdesmit divus gadus jaunais saspēles vadītājs Norman Kabin ir komandas labākais rezultatīvo piespēļu veicējs, ar sešām piespēlēm vidēji spēlē.


Ogrēniešu sastāvā pēc traumas sadziedēšanas atgriezies uzbrukuma līderis Beitmons, kurš ar 22 punktiem aizvadītajā spēlē bija viens no galvenajiem faktoriem uzvarā par Tallinna Kalev/TLU. Arī Renārs Magone, pēc pāris klusākām spēlēm demonstrēja augtu precizitāti un bija rezultatīvākais ogrēnietis komandas iepriekšējā spēlē. Joprojām seši (neskaitot Bērziņu) Ogres spēlētāji vidēji spēlē spējuši tikt pie vairāk kā 10 punktiem, kas sagādā galvassāpes ikvienas pretinieku komandas treneru korpusam. Sirsniņš pēc uzstādītā sezonas rekorda rezultatīvajās piespēlēs – 17 piespēles spēlē, kļuvis arī par visas līgas labāko piespēļu dalītāju ar 8,5 piespēlēm spēlē. Savukārt Kristaps Dārgais, ar 8,6 izcīnītajām bumbām ir labākais Ogres sastāva un piektais labākais visā līgā.


Biļešu cenas uz spēli: 4,00 eiro, ar Ogres novadnieka karti vai novadā deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem – 3,00 eiro, skolēniem un studentiem – 2,00 eiro, bet ar Ogres novadnieka karti – 1,00 eiro. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam, kā arī pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas.


Lai Ogre veiksmīgi turpinātu PafLeague sezonu, būs svarīgs arī vietējo līdzjutēju atbalsts!


Tamdēļ visi tiekamies šo sestdien, plkst. 17:00, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē un cīnīsimies par vel vienu uzvaru!


#mēsesamOgre

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45247

2019. gada 16. novembrī, 12:24, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet