Atgriezties pie raksta

Ogrei sezonas tālākais izbraukums uz Rakveri

Šodien, 6. decembrī, basketbola klubs Ogre aizvadīs Latvijas Igaunijas Paf basketbola līgas izbraukuma spēli, Rakverē tiekoties ar Jura Umbraško trenēto Tarvas komandu. Spēles sākums plkst. 19:00.

Gada pēdējā mēnesī Ogrei paredzētas četras spēles, mēneša pirmajā daļā divas izbraukuma spēles Igaunijā, bet decembra otrajā pusē., divas ļoti gaidītas mājas spēles pret Ventspili un VEF Rīga.


Šīvakara pretinieks Rakveres Tarvas, ar sešām uzvarām vienpadsmit spēlēs, ieņem sesto pozīciju turnīra kopvērtējumā. Savā pēdējā aizvadītajā spēlē, 30. novembrī, Tarvas izbraukumā tikās ar Latvijas Universitātes komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 86:78. Nedēļu iepriekš, Tarvas bija tuvu panākumam pret Jūrmala/Betsafe, taču pēdējā ceturtdaļā tika izsēts 15 punktu pārsvars un pagarinājumā piedzīvots zaudējums ar viena punkta starpību – 75:76.


Kā ziņots Tarvas FaceBook kontā, tad pirms spēles ar Ogri, komandas un visas līgas rezultatīvākais spēlētājs Rains Veidemans, saņēmis piedāvājumu no Itālijas kluba Roma un diemžēl nevarēs palīdzēt Rakveres komandai cīņā pret Paf Latvijas-Igaunijas līdervienību Ogri. Veidemans šosezon devies laukumā komandas starta pieciniekā visās vienpadsmit spēlēs un izcēlies ar vidēji 18,6 punktiem, 4,3 rezultatīvām piespēlēm un 3,4 izcīnītajām bumbām.


Veidemana labākie palīgi komandas uzbrukumā bijuši leģionāri Hamiltons (14,5 punkti un 6,1 izcīnītās bumbas) un Harris (10 punkti, 4,3 izcīnītās bumbas un 3,9 piespēles), kā arī igauņu snaiperis Egerts Hallers (9,3 punkti). Visdrīzāk, ka kāds no šiem spēlētājiem turpmāk uzņemsies lielāku lomu komandas uzbrukumā – Ogrei šovakar jāuzmin kurš.


Ogrēniešu rindās atgriezies Kaspars Bērziņš, kurš pēc sešu nedēļu līguma noslēgšanas Saratovas Avtodor sastāvā, jau paspējis aizvadīt vienu spēli Ogrē, kurā ogrēnieši pārliecinoši apspēlēja Liepājas komandu un izcīnīja divpadsmito uzvaru pēc kārtas. Bērziņš šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes, guva 9 punktus, izcīnīja 3 bumbas un divas reizes bloķēja pretinieku metienus.


Spēles sākums Rakveres sporta hallē plkst. 19:00. Oficiāla spēles translācija netiks nodrošināta, taču pastāv varbūtība, ka spēles tiešraidi tomēr varēs redzēt basketbola kluba Ogre FaceBook lapā. Sekojiet līdzi informācija.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45429

2019. gada 6. decembrī, 16:00, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet