Atgriezties pie raksta

Ogrei izbraukuma spēle pret Tartu

Šo svētdien, 15. decembrī, basketbola klubs Ogre dosies 2019. gada noslēdzošajā izbraukumā uz Igaunijas studentu galvaspilsētu Tartu. Spēles sākums plkst. 17:00 un tiešraide plānota BK Ogre Facebook lapā.

Ogre, aizvadītajā nedēļā Rakverē izcīnot kārtējo panākumu, sezonu turpina ar perfektu bilanci trīspadsmit uzvaras trīspadsmit spēlēs. Savukārt, daudzkārtējo Igaunijas čempionu, Tartu sezonas pirmā daļa nav izdevusies. kā plānots. Komandai, aizvadītajās 12 spēlēs izdevies izcīnīt četrus panākumus.


Tartu sezonu iesāka ar nepārliecinošu sešu punktu uzvaru pār līgas pastarīti Valga-Valka, bet turpinājumā četras reizes pēc kārtas piekāpās gan sava līmeņa pretiniekiem, gan arī potenciāli vājākajai Latvijas Universitātei.


Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma no komandas sastāva prom devušies lietuvieši Martynas Mažeika (līgas rezultatīvākais spēlētājs – 18,67 punkti vidēji spēlē) un Grantas Vasilauskas. Mažeiku aizstājis igauņu saspēles vadītājs Tanels Soks, kurš sezonu iesāka Igaunijas galvaspilsētas nomināli otrajā spēcīgākajā klubā Tallinna Kalev/TLU.


Tartu uzbrukuma līdera statuss 22 gadus vecā Kregora Hermeta un lietuvieša Adomas Drungilas pārziņā – abiem 17,3 punkti vidēji spēlē. Drungila arī pārliecinoši labākais cīņā par atlēkušajām bumbām – 10,9 vidēji spēlē. Savukārt saspēles vadītājs Tanels Soks, ar 6 rezultatīvām piespēlēm un 14,8 punktiem vidēji spēlē, ir bīstamākais ārējās līnijas spēlētājs komandā. Vairāk par 10 punktiem spēlē gūst arī uzbrūkošais aizsargs Roberts Valge, viņa kontā vidēji 14,8 punkti mačā.


Ogre pēdējās trīs spēles uzvarējusi gūstot vismaz 100 punktus un ar 95,08 punktiem demonstrē līgas otro rezultatīvāko uzbrukumu (pirmie Kalev/Cramo ar 95,18p), kamēr nākamais pretinieks Tartu ir līgas otrā mazrezultatīvākā komanda – 71,08 punkti vidēji spēlē. Jāatzīmē gan fakts, ka vairāk kā 80 punktus Tartu laukumā spējuši gūt vien grandi VEF Rīga un Kalev/Cramo, kas nozīmē, ka savus grozus Tartu māk nosargāt ļoti labi.


Pēdējā mēneša laikā ogrēniešu rindās uzbrukumā spilgtāk pamanāmi trīs spēlētāji – Beitmons ar 14,7 punktiem vidēji spēlē, Zēbergs ar 14,1 punktiem un novembra PafLeague vērtīgākais spēlētājs Sirsniņš, kuram 14,2 punkti vidēji spēlē šajā sezonā. Sirsniņa kontā arī 8 rezultatīvas piespēles, bet cīņā par atlēkušajām bumbām dominē Dārgais ar 8,6 vidēji spēlē un Bērziņš, kuram 7 izcīnītas bumbas vidēji spēlē.


Vai Ogre spēs turpināt uzņemto kuršu un izcīnīt jau četrpadsmito uzvaru pēc kārtas, to noskaidrosim jau šo svētdien. Spēles sākums 17:00. Diemžēl arī šajā reizē oficiālā tiešraide no līgas puses netiek nodrošināta, tāpēc klubs centīsies nodrošināt translāciju savā facebook lapā – fb.com/bkogre. #mēsesamOgre

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45494

2019. gada 13. decembrī, 09:29, Basketbols
bkogre.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet