Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" atbalsta Raimonda Vējoņa kandidatūru LBS prezidenta amatam

Informācija plašsaziņas līdzekļos liecina, ka bijušais Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis 20. decembrī oficiāli pieteicies Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidenta amatam.

2020. gada 21. janvārī notiks LBS biedru kongress, kura ietvaros notiks LBS prezidenta ievēlēšana, jo līdzšinējais LBS prezidents Valdis Voins paziņojis, ka uz trešo termiņu nekandidēs.


Šobrīd uz LBS prezidenta amatu pretendē trīs kandidāti – R.Vējonis, bijušais Latvijas izlases centra spēlētājs Kaspars Cipruss un bijusī Latvijas sieviešu basketbola izlases dalībniece Anete Jēkabsone-Žogota.


Basketbola kluba (BK) "Ogre" viedokli par atbalstu kādam LBS prezidenta amata kandidātiem pauž tā ģenerālmenedžeris Jānis Laganovskis: "Raimonds Vējonis ir ilgstošs BK "Ogre" atbalstītājs un līdzjutējs, bieži apmeklē BK "Ogre" un Latvijas valstsvienības spēles, arī pats brīvajā laikā labprāt spēlē basketbolu. Mēs uzskatām, ka R. Vējonis ir ieinteresēts basketbola attīstībā. Sakrīt arī mūsu un viņa skatījums par basketbola attīstību Latvijā, tāpēc vēlamies redzēt viņu kā jauno LBS prezidentu." J.Laganovskis atklāj, ka BK "Ogre" ir iesniedzis LBS atbalsta vēstuli R.Vējoņa – pieredzējuša politiķa un sabiedrībā pazīstamas personības –  kandidatūrai LBS prezidenta vēlēšanās.


Veids, kādā BK "Ogre" un Ogres basketbola sistēma ir attīstījusies pēdējo gadu laikā, ir paraugs tam, kā basketbolam vajadzētu attīstīties Latvijā. "Izaugsmi un attīstību mēs esam apliecinājuši ar konkrētiem darbiem un sasniegumiem, nevis ar stāstiem par basketbolu. Raimonds Vējonis mūsu attīstībai nepārtraukti ir sekojis līdzi un lieliski saprot, kādam ir jābūt basketbola attīstības modelim Latvijā," uzsver J. Laganovskis un atgādina, ka R.Vējonis līdz ar izpratni par basketbolu lieliski pārzina arī procesus, kas risināmi varas gaiteņos, lai sekmētu basketbola attīstību un tā kļūšanu par vienu no vadošajiem sporta veidiem Latvijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45567

2019. gada 23. decembrī, 11:11, Basketbols
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Reinis • 2019. gada 26. decembrī, 10:59
Nedod , dievs! Tad ar Latvijas basketbolu būs cauri! Ko viņš saprot no basketbola sistēmas un organizācijas- vienīgi to ka bumba ir apaļa.
Žuliko • 2019. gada 24. decembrī, 12:44
Va tu vells, kā gribas būt "prezidentam", vienalga kur, kauč zeltvedēju artelim!
Bandito • 2019. gada 23. decembrī, 18:33
Murgs, Vājonis varēs spēlēt pēc Ogres shēmotāju stabules, lai izdabūtu līdzekļus no LBS.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet