Atgriezties pie raksta

Savā starpā cīnīsies neuzvarētie – Ogre pret VEF Rīga

Svētdien, 29. decembrī, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē tiks aizvadīta 2019. gada noslēdzošā PafLeague spēle starp komandā kuras šosezon vēl nav piedzīvojušas zaudējumu garšu apvienotajā Latvijas-Igaunijas līgā. Spēles sākums plkst. 17:00, un tās tiešraide būs redzama Best4Sport TV kanālā.

Ogre un VEF Rīga ir vienīgās komandas kuras pretinieku komandām vēl nav izdevies pieveikt. Šajā dienā būs abu komandu pirmā savstarpējā tikšanās un tikai viena no komandām jauno gadu sagaidīs, kā neuzvarēta.


Līdz šim aizvadītajās spēlēs VEF Rīga, ar TOP4 komandām, tikušies vienu reizi, kad izbraukumā izdevās pieveikt esošos PafLeague čempionus BK Ventspils – 79:72. Kamēr Ogrei jau trīs aizvadītās spēles pret lielā četrinieka komandām – izbraukumā un mājās pārspēti čempioni BK Ventspils (93:89 un 97:92), kā arī viesos, pagarinājumā, apspēlēta Igaunijas varenākā vienība Kalev/Cramo – 95:92.


VEF Rīga rindās galvenie punktu guvēji ir Artūrs Kurucs ar vidēji 15,8 punktiem spēlē, kā arī horvātu centra spēlētājs Kristijans Krajina, kuram 14,4 gūtie punkti vidēji spēlē. Vairāk par 10 punktiem vidēji mačā guvuši vēl trīs spēlētāji – Lesters Medfords (11,7), Jānis Blūms (11,2) un Ksavjers Teimss (10,1). Labākais cīņa par atlēkušajām bumbām, VEF Rīga rindās, līdz šim bijis somu centrs Aleksandrs Medsens, kuram 7,3 bumbas vidēji spēlē, bet amerikāņu leģionārs Lesters Medfords ir izteikti labākais rezultatīvo piespēļu dalītājs – 6,4 vidēji spēlē.


Ogre visās piecpadsmit spēlēs laukumā sūtījusi identisku sākuma piecinieku un tas līdz šim attaisnojies par visiem simts procentiem, rezultējoties komandas vēsturē garākajā uzvaru sērijā. Cerēsim, ka piecinieks būs ierindā arī uz šo principiālo spēli.


Ogre ar vidēji spēlē gūtajiem 95,33 punktiem, ir visas līgās rezultatīvākā vienība. Visrezultatīvāk līdz šim spēlējis komandas vienīgais leģionārs Džeims Beitmons – 15,8 punkti vidēji spēlē. Vēl pieci spēlētāji vidēji spēlē spējuši gūt vairāk par desmit punktiem – Zēbergs (13,5), Sirsniņš (13,2), Bērziņš (12,7), Dārgais (12,3) un Magone (11,9). Kristaps Dārgais ir komandas labākais cīņā par atlēkušajām bumbām izcīnot 9 bumbas vidēji spēlē, bet Rinalds Sirsniņš ar 7,6 rezultatīvajām piespēlēm ir labākais šajā kategorijā savā komandā.


Vai zinājāt, ka ogrēniešu galvenais treneris Nikolajs Mazurs 2015 gadā, bija VEF Rīga galvenais treneris un izcīnīja Latvijas čempiona titulu? Lai atkārtotu šo sasniegumu arī vadot Ogres vienību, vēl tāls ceļš ejams. Taču pārspēt šosezon nezaudējušo VEF Rīga būs iespējams jau šo svētdien! Nāc un palīdzi savējiem cīņā par uzvaru!


#mēsesamOgre

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45590

2019. gada 29. decembrī, 09:44, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet