Atgriezties pie raksta

Ogrēniešiem pirmā 2020. gada spēle

Trešdien, 8. janvārī, ar 2020. gada pirmo mājas spēli, basketbola klubs Ogre turpinās cīņu Latvijas-Igaunijas Paf League regulārajā sezonā. Spēles pretinieks latviešu Laura Blaus un Ivara Žvīgura pārstāvētā Pärnu Sadam komanda. Spēles sākums plkst. 19:00, Zinību ielā 3, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē.

Pēc gadu mijas, sākusies otrā tūre apvienotajā Latvijas-Igaunijas Paf League regulārajā sezonā. Komandas aizvadīs atbildes spēli pret ikvienu no pretiniekiem, taču šoreiz tas notiks pretinieka laukumā.


Ogrēniešu pirmais pretinieks 2020. gadā ir šobrīd astotajā vietā esošā Pärnu Sadam. Ar septiņām izcīnītajām uzvarām sešpadsmit aizvadītajās spēlēs, tieši Pērnavas vienība ir ierindojusies pēdējā pozīcijā, kas garantē dalību izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.


Ogres un Pērnavas komandu pirmajā spēlē Pērnavā, uzvaru ar rezultātu 81:75 izcīnīja toreizējie viesi Ogre. Šī bija ogrēniešu otra mazrezultatīvākā spēle šosezon. Mazāk par 81 punktu ogrēnieši guva vien savā vienīgajā zaudējumā, 2019. gada nogalē spēlējot pret VEF Rīga -70:88.


Kopš komandu pirmās tikšanās reizes, 26. oktobrī, Pērnavas komandā notikušas arī neliekas sastāva izmaiņas. Komandu atstājis latviešu spēlētājs Ernests Kalve, bet viņa vietā pievienojies cits latvietis – Ivars Žvīgurs. Žvīgurs komandas rindās aizvadījis astoņas spēles un septiņās no tām laukumā devies sākuma pieciniekā. Vidēji spēlē Žvīgurs izcēlies ar 11,9 gūtajiem punktiem un 4,5 izcīnītām bumbām. Arī leģionāru rindās ir notikusi rokāde - spēka uzbrucēja pozīcijā amerikāņa Roberta Marberija vietā nācis serbs Marko Stojadovičs.


Stajadoviča kontā 12,4 punkti un 5,3 izcīnītās bumbas vidēji spēlē. Kristaps Dārgais, ar gūtajiem 24 punktiem bija spēles rezultatīvākais spēlētājs. Kristapa kontā arī 12 izcīnītās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles. Ogrēniešiem vismaz desmit punktus guva arī Sirsniņš (13), Zēbergs (11) un Magone (10). Sirsniņa kontā arī 8 rezultatīvas piespēles, bet Jānis Pozņaks bija pavisam tuvu double-double 9 punkti un 10 izcīnītas bumbas.


Mājinieku rindās ar 23 punktiem izcēlās igauņu aizsargs Marts Rozentāls. Lieliska spēle arī saspēles vadītāja Sīma Posta kontā – 16 punkti, 8 piespēles un 8 izcīnītas bumbas. Diezgan kluss komandu pirmajā tikšanās reizē bija komandas līderis Lauris Blaus. Laura kontā vien 4 punkti, kā arī 8 izcīnītās bumbas. Sezonas gaitā Blauss ir Pērnavas komandas labākais spēlētājs gūtajos punktos (15), izcīnītajās bumbās (7,1) un bloķētajos metienos (0,7), kā arī uzrāda augstāko efektivitātes koeficientu (18,7).


Vai Ogre būs pārāka arī šajā spēlē, vai tomēr igauņu vienībai izdosies revanšēties par zaudējumu pirmajā sezonas daļā? Tiekamies jau šo trešdien, 8. janvārī, Ogres 1. vidusskolas sporta zālē un kopā cīnīsimies par ogrēniešu sešpadsmito panākumu šosezon!


#mēsesamOgre

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45647

7. janvārī, 21:33, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet