Atgriezties pie raksta

Ogrei tikšanās ar Valmiera Glass/ViA

Trešdien, 15. janvārī, basketbola klubs Ogre savās mājās uzņems, decembra līgas vērtīgākā spēlētāja Edmunda Elkšņa komandu Valmiera Glass ViA. Spēles sākums plkst. 19:00, bet tās tiešraide būs skatāma PafLeague Youtube kontā.

Valmieras un Ogres pirmais regulārās sezonas duelis noslēdzās bez īpašas intrigas. Jau no spēles pirmajām minūtēm Ogre dominēja abos laukuma galos un jau pirmajā ceturtdaļā tika sasniegts divdesmit septiņu punktu pārsvars. Arī spēles turpinājumā viesiem no Ogres padevās teju viss, bet mājiniekiem, valmieriešiem, gandrīz nekas. Tieši Valmierā Ogre izcīnījusi šīs sezonas graujošāko uzvaru - 114:68.  


Jānis Pozņaks, ar 18 gūtajiem punktiem, bija rezultatīvākais Ogres sastāvā. Daudz neatpalika arī Renārs Magone, kuram 16 gūti punkti, kā arī Rihards Zēbergs izcēlās ar 15 punktiem.


Mājinieku rindās rezultatīvi spēlēja, Latvijas-Igaunijas līgas decembra mēneša vērtīgākais spēlētājs, Edmunds Elksnis – 22 punkti un sešas rezultatīvas piespēles. Par desmit punktiem vairāk gūt izdevās arī Dubultam (14) un Vēverim (13).


Valmiera Glass/ViA šobrīd nav uzvarējuši četras spēles pēc kārtas. Pēdējo reizi uzvaras garša izjusta 14. decembrī, kad pārspēta spēcīgā Jūrmala/Betsafe. Komandas pēdējā spēlē pret Rakveres Tarvas, laukumā nedevās valmieriešu līderis Elksnis, kuram neveiksmīgā epizodē komandas treniņā, sanācis iedzīvoties diezgan nopietnā traumā. Visdrīzāk, decembra vērtīgākais spēlētājs, būs spiest izlaist arī nākamo spēli Ogrē.


Ogre gadu iesāka ar spraugu mājas spēli pret Pērnavas vienību, kurā izdevās izcīnīt sezonas sešpadsmito panākum. Šajā spēlē, pirmo reizi šosezon, pēc traumas sadziedēšanas, laukumā devās Marts Ozolinkevičs. Ozolinkevičs savā sezonas pirmajā izgājienā laukumā pavadīja vien četras minūtes un punktus neguva. Spēli pret Pērnavu izlaida Renārs Magone, kuram neliels savainojums. Magones dalība komandas nākamajā spēlē šobrīd vēl nav apstiprināta.


Tiekamies šo trešdien, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, Zinību ielā 3, un kopā dosimies cīņā pret Valmiera Glass/ViA. Spēles sākums plkst. 19:00, ieeja no plkst. 18:15.


#mēsesamOgre

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45703

14. janvārī, 17:01, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet