Atgriezties pie raksta

Turpinās Ogres basketbola čempionāts

Pēc nelielā svētku pārtraukuma ir turpinas Ogres basketbola čempionāts, kurā aizvadītāja nedēļas nogalē norisinājās 5 spēles.

Kā pirmie tikās Lielvārde un Ogres Milži, aizraujošā cīņā spēles uzvarētājs tika noskaidrots tikai papildlaikā, uzvaru ar rezultātu 97:88 svinēja Ogres Milži. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Uldis Švēde, kuram arī 10 atlēkošās bumbas, bet double -double pievienoja Kaspars Kambala, kuram 31 punkts un 16 atlēkošās bumbas. Lielvārdes sastāvā rezultatīvākais bija Lauris Krūmiņš ar 24 gūtajiem punktiem, 17 punktus pievienoja Agris Pikšens.


 ULRE un ISK Dīvu duelis arī nelika vilties, jo visas spēles garumā cīņa ritēja punkts punktā, beigās ULRE komandas spēlētāji izrādijās labāki un svinēja uzvaru ar rezultātu 79:75. ULRE komandā rezultatīvākais bija Elvijs Frīdenbergs ar 55 gūtajiem punktiem un 10 atlēkošajām bumbām, savkārt ISK Dīvas sastāvā rezultatīvākais bija Miks Batņa ar 19 gūtajiem punktiem, 17 punktus pievienoja Mārtiņš Zarāns.


Bekens/Tīnūži un Suntaži mačā spēles uzvarētājs arī tika noskaidrots tikai papildlaikā, ļoti rezultatīvā mačā ar rezultātu 109:102 uzvaru svinēja Suntažu komanda. Suntažu komandā rezultatīvākais bija Edgars Barbejs ar 46 gūtajiem punktiem, 22 punktus pievienoja Ralfs Blankveins, kuram arī 9 atlēkošās bumbas un 9 piespēles. Tīnūžiem rezultatīvākais bija Oskars Kūma ar 30 gūtajiem punktiem un 19 atlēkošajām bumbām, bet 26 punktus pievienoja Kristaps Šneveļs.


Los Oger/PAPA SUSHi un Ella Auto cīņā diezgan līdzīgā spēlē uzvaru svinēja Los Oger komanda ar rezultātu 94:87. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Rihards Strauts ar 32 gūtajiem punktiem, triple - double pievienoja Jānis Lasmanis 20 punkti, 18 atlēkošās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles. Ella Auto rindās rezultatīvākais bija Renārs Stacēvičš ar 42 gūtajiem punktiem.


Dienas pēdējā spēlē tikās BSA un Monta komandas. Šajā spēlē virsroku ņēma pieredze un ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 120:63 izcīnija Montas komanda. Montas komandā rezultatīvākais bija Raimonds Pabrieža ar 32 gūtajiem punktiem, triple - double pievienoja Eduards Ķikuts, kuram 23 punkti, 22 atlēkošās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles. BSA komandas rindās rezultatīvākais bija Gustavs Sīlis ar 20 gūtajiem punktiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45771

2020. gada 22. janvārī, 05:55, Basketbols
Ogrenet

Jaunākie komentāri

??? • 2020. gada 22. janvārī, 08:20
košās bumbas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet