Atgriezties pie raksta

Ogre uzņem “smago” Tallinas Kalev/TLU

Šo sestdien, 25. janvārī, basketbola klubam Ogre kalendārā mēneša noslēdzoša mājas spēle, kurā cīņa pret Tallinas Kalev TLU vienību. Spēle, kā ierasts, notiks Ogres 1. vidusskolas sporta zelē un tās sākums plkst. 17:00.

Tallinas nomināli otrā spēcīgākā komanda Kalev/TLU, sezonu uzsāka gaužām neveiksmīgi, zaudējot astoņās no pirmajām deviņām spēlēm. Veicot izmaiņās sastāvā, sezonas turpinājumā, krietni izdevies uzlabot pozīcijas kopvērtējumā un saglabāt cerību iekļūšanai izslēgšanas spēlēs. Ar sešām izcīnītām uzvarām un 12 zaudējumiem, komanda ieņem desmito pozīciju līgas kopvērtējumā un strauji tuvojas kārotajam astotniekam. 


Pirmajā komandu savstarpējā spēlē, Ogre izcīnīja uzvaru ar desmit punktu pārsvaru – 82:72. Vis lielākās problēmas Ogres aizsardzībai radīja Paf Latvijas – Igaunijas līgas rezultatīvākais spēlētājs MartynasMazeika (18,9p), kurš izcēlās ar 21 gūto punktu, kā arī atdeva 5 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 4 bumbas. Zināmas problēmas groza apakša radīja, uz to brīdi smagākais vīrs visā līgā, amerikāņu centra spēlētājs MichaelBuchanan. Buchanana kontā 16 punkti un 10 bumbas komandu pirmajā tikšanās reizē Tallinā. 


Pirms sestdienas spēles, Tallinas komanda veikusi papildinājumu sastāvā piesakot vēl vienu leģionāru. Komandas rindas papildinājis ASV dzimušais spēka uzbrucējs BeeJayAnya. Anya izceļas ar savu iespaidīgo augumu, kurš mazam liek izskatīties pat viņa miesās spēcīgajam komandas biedram MichaelBuchanan. BeeJayAnya ir 206cm garš un 147kg smags spēka uzbrucējs, ar iespaidīgu 236cm roku izvērsumu. 


Kalev TLU 2020. gadā aizvadījuši trīs spēles, kurās izcīnīta uzvara par citu Tallinas komandu TalTech, bet zaudējumi piedzīvoti ļoti cienīgi zaudājumi pret līgas līderiem VEF Rīga (70:76) un Kalev/Cramo (89:99). 


Arī Ogre šogad aizvadījusi jau trīs spēles, kurās pieveikti Pärnu Sadam, Valmiera Glass/ViA un Latvijas universitāte.


Sestdienas vakar Ogres 1. vidusskolas sporta hallē solās būt ļoti spraigs. Kalev/TLU turpinās cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēļu zonā, bet Ogre cīnīsies par uzvaru, lai turpinātu saglabāt vadošo pozīciju regulārās sezonas kopvērtējumā. Spēles sākums plkst. 17:00, ieeja hallē no 16:00. Gadījumā ja spēli klātienē apmeklēt nevarēsiet, tad tās tiešraidi meklējiet PafLīgasYouTube kanālā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/45804

24. janvārī, 20:33, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet