Atgriezties pie raksta

Par Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības oficiālo atbalstītāju kļūst SIA Knauf

Sadarbības partnerus vieno vēlme būt līderiem savās darbības jomās, tiecoties pēc visaugstākajiem mērķiem un vairojot labas emocijas.

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība gatavojas svarīgajām Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Bosnijas un Hercegovinas (piektdien, 21. februārī, plkst.19:30 “Arēnā Rīga”) un Bulgārijas (pirmdien, 24. septembrī, plkst.19:00 Botevgradā) izlasēm.


Svarīgo cīņu priekšvakarā piektdien, 14. februārī, Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis un SIA Knauf parakstīja sadarbības līgumu.


Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:


“Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība jau pēc dažām dienām spers pirmos soļus ceļā uz nākamo lielo mērķi – Eiropas čempionāta finālturnīru. Lai komanda varētu kvalitatīvi sagatavoties un veiksmīgi startēt atbildīgajās sacensībās, viens no Latvijas Basketbola savienības pamatuzdevumiem ir sadarbība ar atbalstītājiem, kas novērtē mūsu komandas lielo potenciālu. Efektīva sadarbība ar uzņēmumiem atbalsta jomā samazina atkarību no valsts dotācijām un sponsoru ziedojumiem. Ceru, ka sadarbība ar SIA Knauf palīdzēs sasniegt mūsu pirmo kopīgo mērķi – kvalificēties Eiropas čempionātam.”


SIA Knauf rūpnīcas direktors Arnis Ivanovs:


“Tāpat kā māju nevar uzcelt vienā dienā, arī lai kļūtu par izcilu basketbolistu, ir jātrenējas gadiem. Mēs, SIA Knauf, ar lielu interesi vienmēr sekojam līdzi mūsu basketbolistu panākumiem, tāpēc šobrīd esam priecīgi paziņot, ka esam ieņēmuši vīriešu basketbola izlases atbalstītāja lomu. Vīru mērķi uzstādīti īpaši augsti, tādēļ ceram, ka kopā ar līdzjutējiem spēsim nodrošināt uzvarām nepieciešamo enerģiju. Vēlam mūsējiem cīņassparu, neatlaidību un, protams, veiksmi – tad neizpaliks arī uzvaras!”


Par SIA Knauf


SIA Knauf ir starptautiski atzīts, inovatīvs būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs un viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir ģipškartona, ģipša šķiedras, cementa un akustisko plākšņu, sauso ģipša un kaļķa-cementa maisījumu, kā arī fasādes siltināšanas materiālu ražošana, vienlaikus atbalsot ilgtspējīgu būvniecību. Latvijā uzņēmums SIA Knauf dibināts 1994. gadā un šobrīd nodarbina 195 darbiniekus. 


 


Informāciju sagatavoja:


Matīss Stasjuns


LBS Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļa

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/basketbols/46063

17. februārī, 10:48, Basketbols
LBS

Jaunākie komentāri

mahinators • 18. februārī, 09:36
Redz kā Raimis ir ticis atkal pie vadības, viss notiekās! Ir piesaistīti diezgan lieli un nozīmīgi sponsori. Tā tik turpināt, Es esmu tikai par.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet