Atgriezties pie raksta

“Jasmīnu Dārzs” iepriecina ar puķēm, krūmiem un kokiem

Ogrē, Skolas ielā 18, durvis vēris jauns stādu un dārzkopības veikals. Tā ir pirmā tirdzniecības vieta, ko iekārtojusi SIA “Jasmīnu Dārzs”. Firmu, kas reģistrēta Ogres rajona Madlienas pagastā, līdz šim esam pazinuši, kā apzaļumošanas projektu izstrādātājus un dārzu iekārtotājus, ko arī viņi turpina darīt.

“Veikals radies vistiešākajā ekonomiskās krīzes iespaidā, jo ne visi gribētāji šobrīd spēj pasūtīt projektu un gaidīt, kad speciālists visu paveiks, viņš vēlas darīt pats. Tāpēc mēs ejam tuvāk pie klienta,” stāsta veikala īpašniece, SIA “Jasmīnu dārzs” valdes priekšsēdētāja Dzintra Rozenberga.

Veikalā pieejamo preču klāsts komplektēts tā, lai pircējs šeit varētu iegādāties visu nepieciešamo darbam dārzā. “Ņēmām vērā arī faktu, ka Ogrē līdz šim nav bijusi iespēja centralizēti iegādāties dekoratīvos krūmus un kokus. Ar to pārsvarā pilsētas tirgos nodarbojās atsevišķas kundzītes, kuras bija izrakušas kaut ko no sava dārza,” atklāj Dz.Rozenberga.

Jaunās tirgotavas priekšrocība ir tā, ka plašajā laukumā pie veikala ir iespējams pārskatāmi aplūkot visus pārdošanā esošos krūmus un kokus, kam iekārtota atsevišķa vieta. Ērta piebraukšana. Šeit sev ko piemērotu var atrast pat visprasīgākais pircējs – eksluzīvas lazdas, lapegles un citi eksotiski stādījumi. Lazdas piesaista uzmanību ar savu formu – rodas iespaids, ka to saknes aug uz augšu. Kociņš ir samērā zems un dekoratīvs. Kopumā veikals piedāvā ap simts dažādu šķirņu koku un krūmu.

Stādus piegādā no vietējām kokaudzētavām – Blīdenes, Pūres un citām vietām. Latvijā audzētie koki un krūmi ir piemēroti stādīšanai mūsu klimatiskajos apstākļos.

“Tās ir kokaudzētavas, ar kurām mēs sadarbojamies jau vairākus gadus, līdz ar to atbildam par kvalitāti,” norāda Dz.Rozenberga.

Pēc 1.maija pircējiem būs iespēja iegādāties arī augļu kokus, ogulājus un zemeņu stādus. Tuvākajā laikā būs pieejams arī plašs vasaras puķu klāsts. “Šobrīd vēl ir tikai atsevišķas šķirnes - nepiedāvājam to, kas dārzā var nosalt,” skaidro tirgotavas īpašniece.

Veikalā darbam dārzā var nopirkt arī apģērbus, apavus, cimdus. Pārdošanā dažādas dārza augsnes, minerālmēsli, dārza instrumenti, siltumnīcu plēves, agrotīkls. Plānots piedāvāt pircējiem arī zāles pļaujmašīnas, dārza frēzes un visu, kas nepiecieešams dārza laistīšanai. Perspektīvā šeit varēs iegādāties ziedus, pušķus un vainagus, štrausus, jo floristika ir saimnieces darbs un hobijs reizē. Arī cenas ir pievilcīgas. Vairumpircējiem tiks piedāvātas atlaides.

Jaunās tirdzniecības vietas apmeklētājiem ir iespēja saņemt arī bezmaksas konsultācijas – šeit ieteiks, ko pirkt, kā kopt un stādīt. Dzintras Rozenbergas padomam var uzticēties, jo viņa ir diplomēta un pieredzējusi daiļdārzniece un dārzkopības agronome.

Veikala darba laiks maksimāli pietuvināts pircēju ērtībām – tas atvērts arī brīvdienās. Pirmdienās – sestdienās veikals strādā no pulksten 9 līdz 19, bet svētdienās līdz pulksten 17.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/10751

2009. gada 30. aprīlī, 08:45, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ilgona • 2011. gada 30. martā, 10:37
Nu nav gan tur nekā neparasta. Tirgus ir un paliks tirgus.Un tas,ko tās Jūsu noniecinatās tantītes izrok no sava dārza tomēr ir mums tuvāks par to,ko Jūs no Holandes un Polijas te savelkat.
ineta • 2009. gada 15. maijā, 20:09
šis veikals ir tieši tas ko vajag ogrei :)
liga • 2009. gada 7. maijā, 09:48
Viss jauns ir gruts.Cilveki censas izdabat pirceju velmem,jo vel isti nezina ko mes velamies.tagat atkal piedavajumu klasts ir paplasinajies-ir auglukoki,ogulaji.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet