drukāt
21
Aprīlis

24. aprīlī Lielvārdes novadā talkosim Solo, Duo un Ģimenes talkās

Autors  lielvarde.lv
Publikācijas kategorija Lielvārde

Arī Lielvārdes novadā aicinām visus talkotgribētājus piedalīties Lielajā talkā, kura šogad tiek organizēta 24. aprīlī. Ņemot vērā ārkārtējās situācijas ieviestos kontaktēšanās ierobežojumus, talkosim Solo, Duo un Ģimenes talkās.

Lūdzam pieteikt dalību Lielajā talkā www.talkas.lv vai SIA "Lielvārdes Remte" Lielās talkas koordinatoram Vilnim Melkertam pa tālruni 28800166 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. SIA Lielvārdes Remte Lielās talkas ietvaros ar Lielvārdes novada pašvaldības un Lielās talkas organizatoru atbalstu nodrošinās talkas maisus un savākto atkritumu maisu aizvešanu. Lielās talkas baltos maisus no 19. aprīļa var saņemt par brīvu arī veikalā Maxima – līdz 5 maisiem vienam "talkošanas" pārstāvim.

 

Lūgums – savāktos atkritumu maisus novietot ielu / brauktuvju malās, kurus 2-3 dienu laikā aizvedīs SIA “Lielvārdes Remte” darbinieki. Par talkas maisu atrašanās vietu lūdzu paziņot Lielās talkas koordinatoram, Vilnim Melkertam. Talkas maisos nedrīkst likt būvgružus, logu stiklu, šīferi, sadzīves elektroniku.

 

Talkotāji paši var izvēlēties talkošanas vietu, par to paziņojot lielās talkas koordinatoram, bet aktuālākās talkošanas vietas tiks izziņotas Lielvārdes novada pašvaldības un SIA Lielvārdes Remte mājas lapās no šī gada 19. Aprīļa.

 

Būsim atbildīgi šajā COVID-19 ierobežojumu laikā! Aicinām "talkot" pa vienam, divatā, vai 2 mājsaimniecību ietvaros, līdz 10 cilvēkiem! Ja kādā no "talkošanas" vietām pieteiksies vairāk dalībnieku, kā to pieļauj epidemioloģiskās prasības, lūgums pieteikties pie Lielās talkas koordinatora, lai saskaņotu "talkošanas" laikus, saskaņā ar epidemioloģisko pasākumu prasībām.

 

Lai visiem "talkotājiem" labs noskaņojums, darba spars un gandarījums par paveikto!Veiksmi darbos un, jau iepriekš – sirsnīgs paldies par paveikto!

 


Vilnis Melkerts,
SIA "Lielvārdes Remte"
Pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs
Tālrunis papildus informācijai: 28800166

Pieslēgties, lai pievietotu komentārus