drukāt
20
Aprīlis

Sabiedrisko aktivitāšu dažādošanas ideju konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 7. maijam

Autors  lielvarde.lv
Publikācijas kategorija Lielvārde

Lielvārdes novada pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju ar savu sabiedrisko aktivitāšu dažādošanas ideju piedalīties projektu konkursā. Projekta iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 7. maija plkst. 15:00.

Projekta konkursa ietvaros tiek atbalstītas kultūras dzīves dažādošanas aktivitātes, sporta un veselīga dzīvesveida veicināšana, brīvā laika un izklaides iespēju dažādošana, neformālās izglītības programmas dažādām iedzīvotāju grupām un vēl daudz kas cits.

Konkursa pretendentiem ir iespēja saņemt finansējumu viena projekta īstenošanai, bet pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt lielāks par 1 000,00 EUR. Projektu konkursa kopējais finansējums ir 5 000,00 EUR.

Projekta iesniedzējam ir jānodrošina līdzfinansējums vismaz 10% apmērā no kopējās projekta summas. Līdzfinansējums var būt finansiālais ieguldījums, brīvprātīgais darbs un mantiskais ieguldījums.

Papildu informācija un konsultācijas: Attīstības plānošanas un projektu vadīšanas nodaļas projektu vadītāja Madara Cinīte, tālr. 27823794, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projektu konkursa nolikums un pielikumi:

Sabiedrisko aktivitāšu dažādošanas projekta konkursa nolikums šeit:

Projekta iesniegums šeit:

Tirgus izpētes protokols-lēmums šeit:

Vērtēšanas kritēriji šeit:

Projekta ziņojums šeit: