Trešdiena, 21.04.2021
Marģers, Anastasija


Connection

Your e-mail is required to ensure the proper functioning of the Website and its services and we make a commitment not to reveal it to third parties

  • Aktualitātes
    • Ogres novads
    • Lielvārdes novads
    • Ķeguma novads
    • Ikšķiles novads
  • Kultūra un izglītība
    • Ogres novads
    • Lielvārdes novads
    • Ķeguma novads
    • Ikšķiles novads
  • Sports
  • Policija, VUGD, slimnīca
  • Viedokļi
  • Kristīgās ziņas
  • Reklāmraksti
  • Horoskopi
  • Notikumu kalendārs
  • Forums
  • Sludinājumi
  • Arhīvs
Jaunākās ziņas :
Informācija par atbalsta paku un silto maltīšu saņemšanu
”Olimpiskais mēnesis 2021”
”Olimpiskais mēnesis 2021”
Zaļo dārza atkritumu šķirošanas iespējas Ogres pilsētā
24. aprīlī Lielvārdes novadā talkosim Solo, Duo un Ģimenes talkās
LBL ceturtdaļfināla trešajā spēlē starp "Ogres" un LU komandām uzvar ogrēnieši
Vairums vakar atklāto Covid-19 gadījumu reģistrēti arī Ogres novadā
Pēc vērienīgas pakaļdzīšanās un šaušanas Ogrē aizturēto autovadītāju turpinās tiesāt jūnijā
Pagarināts darbu iesniegšanas termiņš vizuālās mākslas konkursam "Brīvība mūsu katra izjūtās"
Sabiedrisko aktivitāšu dažādošanas ideju konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 7. maijam
Ogres novada būvvalde atgādina
07
Aprīlis

Ogres novada būvvalde atgādina

Autors  ogresnovads.lv
Publikācijas kategorija Ogre
  • Fonta izmērs samaziniet fonta lielumu samaziniet fonta lielumu palielināt fonta lielumu palielināt fonta lielumu
  • drukāt
  • E-pasts

Ogres novada būvvalde atgādina – nepabeigtās būves ir jānodod ekspluatācijā līdz 2022. gada 30. septembrim. 

Būvniecības likumā, kas stājās spēkā 2014. gada 1. oktobrī, ir noteikts maksimālais būvdarbu termiņš – astoņi gadi. Minētais termiņš attiecas arī uz būvēm, kuru būvniecība uzsākta pirms 2014. gada.

Tas nozīmē, ka visām būvēm, kurām būvdarbi uzsākti pirms 2014. gada, ir jābūt nodotām ekspluatācijā līdz 2022. gada 30. septembrim.

Iedzīvotāji, kuri uzsākuši būvdarbus jaunbūvēm, dzīvojamām mājām, saimniecības ēkām, veikuši pārbūves vai paplašinājuši būves pēc 2014. gada, zina, ka būve ir jānodod ekspluatācijā ne vēlāk kā astoņu gadu laikā no būvdarbu uzsākšanas brīža.

Savukārt būvju saimnieki, kuri būvniecību uzsākuši pirms 2014. gada, par jauno kārtību, iespējams, nav pietiekami informēti. Ogres novada pašvaldība atgādina, ka minētā kārtībā attiecas uz visām būvēm, līdz ar to būves, kuru celtniecība sākta pirms 2014. gada 1. oktobra, ekspluatācijā jānodod līdz 2022. gada 30. septembrim.

Būvniecības likumā noteiktā kārtība jāņem vērā arī nekustamā īpašuma pircējiem, iegādājoties būvi, kas nav nodota ekspluatācijā, kā arī šādu būvju mantiniekiem. Būvvalde atgādina: mainoties būves īpašniekam, būvniecības procesam atvēlētais laiks paliek nemainīgs – astoņi gadi.

Ogres novada būvvalde aicina šo procesu neatlikt, jo ēkas nodošana ekspluatācijā var aizņemt laika periodu vairāku mēnešu garumā.

Ja rodas jautājumi par savas ēkas būvniecības stadiju, aicinām sazināties ar Ogres novada būvvaldi: e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālrunis 65071175.

Tweet
  • Social sharing:
  • Pievienot Facebook
  • Pievienots sadaļai populārākie
  • Meklēt
  • Pievienot StumbleUpon
  • Pievienot Technorati
  • Pievienot Reddit
  • Pievienot MySpace
  • Patika? Dalies!
Vairāk šajā kategorijā: « Iedzīvotāju pienākums ir satīrīt aiz sava mājdzīvnieka Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāle informē »
Pieslēgties, lai pievietotu komentārus
atpakaļ uz sākumu
  • Home
  • Aktualitātes
  • Ogres novads
  • Ogres novada būvvalde atgādina

PIEDĀVĀTIE

  • Aktualitātes
  • Kultūra un izglītība
  • SPORTS
  • POLICIJA, VUGD, SLIMNĪCA
  • Viedokļi un intervijas
  • Kristīgās ziņas
  • Reklāmraksti
  • Forums
  • Sludinājumi
  • Pasākumu kalendārs
  • Aptaujas
  • Horoskopi

OGRENET IESAKA

  • Ogres novada pašvaldība
  • Ķeguma novada pašvaldība
  • Lielvārdes novada pašvaldība
  • Ogres tehnikums
  • Ogres rajona slimnīca
  • Ogres pansionāts
  • Rīgas apriņķa ziņu portāls
  • Ogres novada Kultūras centrs
  • "Ogres Vēstis Visiem"
  • SIA "Ogres Namsaimnieks"

REDAKCIJA

  • ZIŅOJIET!
  • REKLĀMA
  • KONTAKTI
  • Autortiesības
  • RSS
  • Lietošanas noteikumi

Sociālie Mediji

Sekojiet mums līdzi sociālajos medijos. Jaunākie notikumi, interesanti stāsti, izklaide un kultūra.

Facebook Twitter RSS Pinterest Dribbble Youtube

GPlus Flickr Blogger/ Vimeo Picasa Instagram

Top | + | - | reset | RTL | LTR
Autortiesības © Ogrenet 2021 Visas tiesības aizsargātas. OGRENET.LV
Ogres novads