drukāt
04
Augusts

Koncertciklā SKVĒRA KONCERTI- mūziķi Gints Cālītis un Ronalds Briežkalns

Autors  Ogres novada Kultūras centrs
Publikācijas kategorija Kultūra un izglītība

5. augustā plkst. 20.00 brīvdabas koncertciklā SKVĒRA KONCERTI uz Pilsētas skvēra skatuves Ogrē kāps mūziķi Gints Cālītis un Ronalds Briežkalns.

Ginta Cālīša muzikālās darbības aizsākās jau agrā bērnībā, kad ikvienos ģimenes svētkos puika sasēdinājis visus radus un ģimenes draugus krēslos, paņēmis savu lecamauklu, kā mikrofonu un rāvis vaļā labi zināmās Žorža Siksnas dziesmas. Vēlāk mūziķis piedalījies Latvijas televīzijas šovos FABRIKAS MUZIKĀLAIS TEĀTRIS un OKARTE. Vēlāk Gints veidojis solo karjeru un piedalījies dažādos muzikālos projektos.


Ronalds Briežkalns pabeidzis Jāzepa Mediņa mūzikas skolu sitaminstrumentu specialitātē. Attīstījis spēlēt prasmi, muzicējot kopā ar Latvijas un ārvalstu mūziķiem, un saņēmis godalgas vairākos festivālos un konkursos, kā labākais bundzinieks. Ronalds dibinājis muzikālo apvienību NOWHEREINSPACE un paralēli bungu spēlei producē un komponē mūziku filmām un datorspēlēm.


Abi mūziķi iepazinušies dažus gadus pēc mūzikas skolas beigšanas un līdz pat šai dienai muzicē kopā.Brīvdabas koncertcikls SKVĒRA KONCERTI, uz Ogres Pilsētas skvēra skatuves (Brīvības ielas un Bērzu alejas krustojumā), līdz 12. augustam norisināsies katru piektdienas vakaru.
Koncertcikla SKVĒRA KONCERTI programma:
5. augusts 20.00
Muzikālā apvienība Gints Cālītis un Ronalds Briežkalns

 

12. augusts 20.00
Mūziķis Miks Dukurs

22.00
Grupa Audiokvartāls

 

Koncertu apmeklējums bez maksas.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Lasīt 319 laiks Last modified on Ceturtdiena, 04 Augusts 2022 18:51
novērtējiet šo vienumu
(0 balsis)