drukāt
31
Jūlijs

Sporta diena bērniem un jauniešiem “Jāņa Čakstes prospekta festivāls”

Autors  ogresnovads.lv
Publikācijas kategorija Notikumu kalendārs

2021. gada 31. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 18.00, Jāņa Čakstes prospektā 16 un 16a, Ogrē, notiks sporta diena bērniem un jauniešiem “Jāņa Čakstes prospekta festivāls”.

Diena iesāksies ar zumbas nodarbību un turpināsies ar sporta aktivitātēm: florbolu, basketbola spēli "Mīnusi", orientēšanos un jautrām komandu saliedēšanās aktivitātēm. Sacensību laikā darbosies radošā darbnīca jaunākajiem dalībniekiem, kuri varēs izgatavot paši savu zirdziņu, lai pēc tam piedalītos zirgu skriešanās sacensībās.

 

Pasākuma mērķis ir radīt vēlmi dažāda vecuma un dažādas fiziskās sagatavotības bērniem un jauniešiem vairāk pievērsties fiziskām aktivitātēm brīvā dabā, veicināt savstarpējo sadarbību un komunikāciju ar vienaudžiem, aktīvi un jautri pavadīt brīvo laiku kopā sportojot, popularizējot Ogres novadā iemīļotus sporta veidus (florbolu, basketbolu, orientēšanos). Pasākuma apakšmērķis ir veicināt jaunāko dalībnieku radošumu un radīt interesi fiziski izkustēties.

 

Visas dienas garumā no 11.00 līdz 18.00 par dalībnieku uzmundrināšanu un muzikālo pavadījumu rūpēsies DJ Gustavs.

Nolikums un pieteikuma anketa šeit: https://ieej.lv/8TnUK

Sīkāku informāciju jautājiet, rakstot: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot projekta koordinatorei Ivetai Žugrei, 29468386.

Pasākuma organizatora FaceBook saite: https://www.facebook.com/Ogresnometnes

 

Jauniešu iniciatīvas festivālu rīko SIA “OAP Birojs” – uzņēmums, kas piedāvā bērnu nometņu, radošo darbnīcu, dažādu sporta un atpūtas pasākumu organizēšanu, sadarbībā ar aktīviem jauniešiem un sporta mīļotājiem.

Pasākums tiek organizēts un finansēts Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. – Ogres novadam") ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja SIA “OAP Birojs”