drukāt
Jaunais Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas sastāvs – Valentīna Kābele (no kreisās), Ligita Jansone, Vita Leimane un Guna Baiko. Foto no Ogres novada pašvaldības arhīva Jaunais Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas sastāvs – Valentīna Kābele (no kreisās), Ligita Jansone, Vita Leimane un Guna Baiko. Foto no Ogres novada pašvaldības arhīva
11
Oktobris

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 12.oktobra numurā:

Autors  ogrenet.lv
Publikācijas kategorija Reklāmraksti

* Ogres novada dzimtsarakstu profesionāļu komandu turpmāk vadīs Vita Leimane

"Man ir brīnišķīga profesionāļu komanda. Līdzšinējā inspektore Ligita Jansone, kura šajā amatā strādā jau 18 gadus un tagad būs viena no trim Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniecēm. Mana vietniece būs arī bijušā Ikšķiles novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Valentīna Kābele un bijušā Lielvārdes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Guna Baiko – tie ir cilvēki, kuri labi pārzina šo darbu, un mēs varam jau no pirmās dienas strādāt intensīvā režīmā. Patiesībā darba ir tik daudz, ka pat pietrūktu laika kādu apmācīt, ja kolektīvā būtu pieņemts jauns darbinieks, kas nepārzinātu mūsu uzdevumus," saka V.Leimane.
Vairāk – jaunajā "OVV".


* Latvijā atkal izsludināta ārkārtējā situācija;
* Andris Upenieks: Kā var tā – kā mugurdancī lemt?!
Stils nemainās: neredzamos aizkulišu kaktos, ar milzu kavēšanos, naktīs, pilnmēnešos, buramstundās – vienojāmies, ka vienosimies otrdien, otrdien, ka lemsim ceturtdien, ceturtdien izlemsim, par ko izlemt, piektdien lemsim, par ko vienosimies…


* Ogres tirgū uguns nopostījusi daļu koka nojumju
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka vietniece Oksana Kramarova skaidro, ka saistībā ar notikušo ugunsnelaimi ir uzsākts kriminālprocess un norīkotas ekspertīzes. Tikai pēc to rezultātu saņemšanas varēs spriest par aizdegšanās iemesliem. Netiek izslēgta arī ļaunprātīga dedzināšana, taču šobrīd izdarīt kādus secinājumus vēl ir pāragri.


* Veikaliem "Lidl" pagarina darba laiku;
* Sunītes Rondas trešā iespēja
"OVV" iepriekšējā numura rubrikā "Policija informē" publicējām šādu ziņu: "4.oktobrī militārajā lidlaukā Rembates pagastā pieklīdis savainots suns. Informācija nodota dzīvnieku patversmei "Mežvairogi"." Pēc pusdienām malkojot kafiju, to izlasīja Aina un Edmunds Būmaņi Ķegumā un zibenīgi lēma: "Braucam!" Un tajā pašā piektdienā pulksten 17.19 viņi jau zvanīja redakcijai un pateicās par šo vēsti.
"Mūsu Ronda pazuda 11.septembrī, pusnaktī. Kaimiņš šāva raķetes, turklāt iegadījās arī lietus un pērkons. Sunīte bija norāvusies un aizskrējusi nezināmā virzienā," stāsta E.Būmanis. "Sekojām dzīvnieku patversmju jaunākajai informācijai, bet Rondu tur neatradām."
Vairāk – jaunajā "OVV".


* Praktiski un noderīgi: Labākai zobu veselībai ieteicamie produkti;
* Sports: Finišējis skrējienu seriāls "Apkārt Zilajiem kalniem 2021"; BK "Ogre" piedzīvo sagrāvi Tallinā; Jaunajiem vieglatlētiem astoņas godalgas Jelgavā.

 

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!