drukāt
Aleksandrs Kašs "Zaļajā praksē" (centrā) palīdz 6.kursa (no kreisās puses) un 3.klases audzēkņiem apgūt mākslas smalkumus. Dzintras Dzenes foto Aleksandrs Kašs "Zaļajā praksē" (centrā) palīdz 6.kursa (no kreisās puses) un 3.klases audzēkņiem apgūt mākslas smalkumus. Dzintras Dzenes foto
09
Jūnijs

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 10.jūnija numurā:

Autors  ogrenet.lv
Publikācijas kategorija Reklāmraksti

* Ogres slimnīcā sagaidīts šī gada 200.bērniņš!

* OMMS noslēgusies "Zaļā prakse";
* Andris Upenieks: Kā tas var būt?
Patiesībā liela pārsteiguma nav: ja Makrons kara laikā ar Putinu pa telefonu norunājis vismaz 100 (!?) stundas, tad acīmredzot bijis, par ko runāt. Par sarunu reālo iznākumu Putins var būt apmierināts, jo Makrona lolotais lūgums piekāpties Ukrainai, lai nepazemotu Putinu un ļautu viņam saglabāt seju, ir vienīgais redzamais 100 sarunu stundu iznākums.


* Pāvils Brūvers: Ar pašapziņu, bez naida un dusmām
Kristīgajā ticībā mēs tiekam aicināti mīlēt savu ienaidnieku, tomēr tas nenozīmē, ka mums būtu jānodarbojās ar viņa ļauno darbu slavēšanu.


* Ritvars Raits turpina ielūkoties deputātu valsts amatpersonu deklarācijās;
* Kur viesosies Ogres teātris ar "Skroderdienām Silmačos"?
* Uz koncertu ielūdz simtajā mūža gadā iesoļojusī Vija Vētra
Māksliniece savus talanta cienītājus gaidīs Rīgas Latviešu Biedrības nama Zelta zālē ceturtdien, 16.jūnijā, pulksten 19.00.
No 8. līdz 23.jūnijam Rīgas Latviešu Biedrības nama foajē aplūkojama fotoizstāde "Dejas solī uz 100-gadi", kas ir fotogrāfes Gunas Oškalnas Vējiņas veltījums Vijai Vētrai.


* Kādu ventilācijas sistēmu iespējams ierīkot dzīvoklī?
* Iluzionists Edžus – godīgs iluzionists
Iluzionists Edžus – jau otro gadu ogrēnietis, burvju mākslinieks, kurš šogad saņēmis oficiālu apstiprinājumu, ka viņa 2021.gada 23.septembrī veiktais triks, stundas laikā 3600 reizes pārceļot kārtis ar vienu roku, kļuvis par jaunu Ginesa rekordu.
"Ja ir kāda neveikla vai saspīlēta situācija, vienkārši parādi triku! Sākas sarunas, un viss aiziet... Tas pats noder arī bērniem. Man ir pazīstama zobu higiēniste, kas bērniem, ja viņi raud, parāda triku, un atmosfēra mainās. Kādus pāris trikus prast iesaku visiem! Arī skolās tas noder. Mācību stundu var iesākt ar triku," iesaka Edžus.
Jaunajā "OVV" – Anitas Zeiliņas intervija ar iluzionistu.


* Sports: Ogres jaunajiem basketbolistiem Latvijas čempionāta bronza; Rembatiešiem Latvijas vicečempionu tituls Madonā; Ikšķiliete Silvija Freimane – Latvijas čempione golfa kroketā.

 

 

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!