drukāt
19
Februāris

"Ogre"/"Hydrox" Baltijas Handbola līgā izbraukumā apspēlē "Tenax" komandu

Autors  Leta/sportacentrs.com
Publikācijas kategorija Sports

"Ogre"/"Hydrox" sestdien Baltijas Handbola līgas spēlē izbraukumā pieveica pēdējo gadu Latvijas spēcīgāko klubu Dobeles "Tenax". "Ogre"/"Hydrox" pārspēja Dobeles "Tenax" ar 40:38 (15:19). Ogrēniešiem 15 vārtus guva Aleksandrs Pacikailiks, astoņus - Artūrs Lazdiņš un sešus - Aleksejs Haisa.

"Tenax" rindās desmit vārtus guva Antons Šuleiko, deviņus - Andis Ērmanis un pa septiņiem Ņikita Pančenko un Nils Kreicbergs.


Šosezon Baltijas Handbola līgā ir 13 komandas. Igaunijai un Lietuvai ir piecas vienības. Igaunijai tās ir "Tapa", "Viljandi", Rāsiku "Mistra", "Kehra" un Pelvas "Serviti", Lietuvu pārstāv Alītas "Varsa - Stronglasa", Kauņas "Granitas - Karys", Klaipēdas "Dragunas", Viļņas "Šviesa" un "Vilnius", bet Latviju - iepriekšējās sezonas Latvijas čempione Dobeles "Tenax", "Ogre"/"Hydrox" un Ludzas "Latgols". Šosezon nevienā no turnīriem nestartē viena no pēdējo sezonu vadošajām pašmāju komandām Rīgas "Celtnieks".

 

Par iepriekšējās sezonas līgas uzvarētājiem kļuva Klaipēdas "Dragunas", kas finālā uzvarēja Viļņas "Švieša".

Latvijas komandas - Dobeles "Tenax", Rīgas "Celtnieks", "Ogre" un Ludzas "Latgols" - Covid-19 ierobežojumu dēļ bija spiestas pārtraukt dalību līgā.