Svētdiena, 22.05.2022
Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena


Connection

Your e-mail is required to ensure the proper functioning of the Website and its services and we make a commitment not to reveal it to third parties

  • Aktualitātes
    • Ogres novads
    • Lielvārdes novads
    • Ķeguma novads
    • Ikšķiles novads
  • Kultūra un izglītība
    • Ogres novads
    • Lielvārdes novads
    • Ķeguma novads
    • Ikšķiles novads
  • Sports
  • Policija, VUGD, slimnīca
  • Viedokļi
  • Kristīgās ziņas
  • Reklāmraksti
  • Horoskopi
  • Notikumu kalendārs
  • Forums
  • Sludinājumi
  • Arhīvs
"Gribu ikvienam novēlēt ieklausīties tajā, ko saka ārsti, un nenodarboties ar pašārstēšanos," saka SIA "Ogres rajona slimnīca" nefroloģe Baiba Vernere. Foto no Ogres slimnīcas arhīva "Gribu ikvienam novēlēt ieklausīties tajā, ko saka ārsti, un nenodarboties ar pašārstēšanos," saka SIA "Ogres rajona slimnīca" nefroloģe Baiba Vernere. Foto no Ogres slimnīcas arhīva
27
Aprīlis

Ogres slimnīcā atklās hemodialīzes centru

Autors  Leta
Publikācijas kategorija Policija, VUGD, slimnīca
  • Fonta izmērs samaziniet fonta lielumu samaziniet fonta lielumu palielināt fonta lielumu palielināt fonta lielumu
  • drukāt
  • E-pasts
  • Pirmais komentārs!

Šodien darbu sāk SIA "Ogres rajona slimnīca" jaunizveidotā struktūrvienība Ogres hemodialīzes centrs, kas turpmāk nodrošinās pacientiem hroniskās hemodialīzes pakalpojumu, informēja slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Hemodialīze ir hroniskas nieru slimības ārstēšanas metode, izmantojot speciālas hemodialīzes mašīnas un filtrus jeb "mākslīgo nieri", lai attīrītu pacienta asinis ārpus viņa ķermeņa.

 

Ogres rajona slimnīca ir izveidojusi jaunas telpas un iegādājusies četras mākslīgās nieres iekārtas. Pacientus pieņem un nodaļas darbu organizē sertificēta nefroloģe Baiba Vernere. Nodaļā ikdienā pakalpojumu sniegs sertificētas, speciāli darbam ar hemodialīzes metodi apmācītas medicīnas māsas. Nodaļas darba laiki tiks pielāgoti pacientu vajadzībām.

 

Atverot Ogres hemodialīzes centru, Ogres novada pacientiem nebūs jāmēro ceļš uz blakus novadiem vai Rīgu, lai saņemtu viņu dzīvībai nozīmīgi veselības aprūpes pakalpojumu, piebilda Širovs.

Tweet
  • Social sharing:
  • Pievienot Facebook
  • Pievienots sadaļai populārākie
  • Meklēt
  • Pievienot StumbleUpon
  • Pievienot Technorati
  • Pievienot Reddit
  • Pievienot MySpace
  • Patika? Dalies!
Vairāk šajā kategorijā: « Ogres slimnīcas uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības griezušies 217 pacienti Dzīvojamā mājā Ikšķilē notikusi gāzes noplūde »

Komentēt

Pārliecinieties, ka esat ievadījis visu nepieciešamo informāciju (*). HTML kods nav atļauts.

atpakaļ uz sākumu

PIEDĀVĀTIE

  • Aktualitātes
  • Kultūra un izglītība
  • SPORTS
  • POLICIJA, VUGD, SLIMNĪCA
  • Viedokļi un intervijas
  • Kristīgās ziņas
  • Reklāmraksti
  • Forums
  • Sludinājumi
  • Pasākumu kalendārs
  • Aptaujas
  • Horoskopi

OGRENET IESAKA

  • Ogres novada pašvaldība
  • Ķeguma novada pašvaldība
  • Lielvārdes novada pašvaldība
  • Ogres tehnikums
  • Ogres rajona slimnīca
  • Ogres pansionāts
  • Rīgas apriņķa ziņu portāls
  • Ogres novada Kultūras centrs
  • "Ogres Vēstis Visiem"
  • SIA "Ogres Namsaimnieks"

REDAKCIJA

  • ZIŅOJIET!
  • REKLĀMA
  • KONTAKTI
  • Autortiesības
  • RSS
  • Lietošanas noteikumi

Sociālie Mediji

Sekojiet mums līdzi sociālajos medijos. Jaunākie notikumi, interesanti stāsti, izklaide un kultūra.

Facebook Twitter RSS Pinterest Dribbble Youtube

GPlus Flickr Blogger/ Vimeo Picasa Instagram

Top | + | - | reset | RTL | LTR
Autortiesības © Ogrenet 2022 Visas tiesības aizsargātas. OGRENET.LV
POLICIJA, VUGD, SLIMNĪCA